GK Danışmanlık İletim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

GK Danışmanlık İletim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

GK Danışmanlık İletim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde GK Danışmanlık İletim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Birkaç yıl ölce açılan ve genelde internet üzerinden ya da televizyon üzerinden satış yapan bir firma olarak görünmektedir. Birçok kategoride satışa sunduğu ürünleri ile müşterilerine hitap eden firma genelde kargo ile gönderim yapmakta ve müşterilerine ulaşım için farklı numaralar kullanmaktadır.

GK Danışmanlık İletim Çağrı Merkezi Numarası

Farklı ortamlarda satışa sunulan ürünleri sipariş verme aşamasında herhangi bir zorluk yaşanmazken sipariş sonrası geri dönüşlerde iade ya da iptal gibi işlemlerde sorun yaşanabilmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için GK Danışmanlık İletim müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen GK Danışmanlık İletim ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi GK Danışmanlık İletim çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

GK Danışmanlık İletim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Güncel müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır.

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebileceğiniz iletişim numarası maalesef bulunamamaktadır.

İletişim

Güncel iletişim numarası bulunmamaktadır.

Adres: H.Rıfat Paşa Mah. Y.Havuz Sk. Perpa TicaretMr.B Bl No:1/1/509 Şişli Şişli, İstanbul

Taleplerinize ve sorunlarınıza dönüş yapma işleminde ağır davranan GK Danışmanlık İletim sizlerin memnuniyeti noktasında sıkıntı yaşamaktadır. GK Danışmanlık İletim iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayarak sorunlarını aktararak iade ya da iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Arama Terimleri: GK Danışmanlık İletim iletişim bilgileri, GK Danışmanlık İletim telefon no, GK Danışmanlık İletim irtibat tel, GK Danışmanlık İletim canlı destek, GK Danışmanlık İletim müşteri temsilcisi, GK Danışmanlık İletim şikayet hattı, GK Danışmanlık İletim müşteri hizmetleri numarası, GK Danışmanlık İletim çağrı merkezi numarası, GK Danışmanlık İletim iletişim numarası

3 Yorum

  1. UĞUR 7 Ocak 2021
  2. okhan gül 12 Ocak 2021
  3. Tahsin ÖZGÜL 18 Mayıs 2021

Yorum Yap