Çağrı Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Çağrı Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çağrı Market çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Çağrı Market müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1980’lerde İstanbul Üsküdar Ünalan Mahallesi’nde ilk olarak karşımıza çıkmaktadır. 150 metrekarelik mağazasıyla hizmete başlamış olup bu alanda yolculuğuna çıkmıştır. Çağrı Gıda ikinci mağazasını Kadıköy Yenisahra’da açarak gelişmesine devam etmiştir. Üçüncü mağazasını ise Kadıköy Küçükbakkalköy’de açarak bu alanda kendinden söz ettirmiştir.

Kurulduğu ilk yıldan bu yana perakendecilik anlayışını kaliteyle birleştirerek müşterilerine sunan ve en iyi şekilde hizmet etmeyi ilke edinen firma her geçen gün büyümesine devam etmiştir. Değişen trendlere hızlıca ayak uyduran Çağrı Gıda, her geçen gün bünyesine yeni mağazalar katmaktadır. Müşterilerine en iyi kaliteyi sunmayı hedeflerken bunu da güvenilir şekilde yapmayı hedefleyen firma beğeni toplamaktadır.

Çağrı Market Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı hipermarket olarak bu alanda kendini sürekli yenileyerek hizmetine devam etmektedir. Müşteri kitlesine en iyi şekilde hitap edecek ürünleri, kaliteden taviz vermeden ve sağlıklı bir şekilde ulaştırmayı hedefleyen firma günden güne gelişimine devam etmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Çağrı Market müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Çağrı Market ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Çağrı Market çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Çağrı Market Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 311 10 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Çağrı Market çağrı merkezi numarasına 0216 311 10 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Müşteri Destek Hattı
0 (216) 311 10 00

Online Alışveriş Müşteri Destek Hattı

0850 305 7 305

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Çağrı Market sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Çağrı Market iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Çağrı Market iletişim bilgileri, Çağrı Market telefon no, Çağrı Market irtibat tel, Çağrı Market canlı destek, Çağrı Market müşteri temsilcisi, Çağrı Market şikayet hattı, Çağrı Market müşteri hizmetleri numarası, Çağrı Market çağrı merkezi numarası, Çağrı Market iletişim numarası

One Response

  1. onur buzağıcıoğlu 5 Temmuz 2021

Yorum Yap