Fuzul Ev Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fuzul Ev Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fuzul Ev çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Fuzul Ev müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1992 yılından itibaren birçok firması ile tanınmaktadır. 2000 yılında inşaat sektörüne yatırım yaparak bu sektörde kendi markası ile konut üretmiştir. Günümüzde yine birçok alanda faaliyet gösteren firma özellikle faizsiz ev alma sistemi ile tanınmaktadır.

İlk olarak otomobil sahibi olmak isteyen ancak alamayanlar için çalışmalar yapmıştır. Bu anlamda ödeme güçlüğü çeken veya banka faizine bulaşmak istemeyen bireyleri otomobil ile buluşturmak için yeni bir yaklaşım ile faizsiz bir şekilde araç sahibi yapmaya başladı. İlerleyen zaman diliminde bunu ev almak isteyenler için de uygulamaya başladı.

Temelde hanımların altın günü mantığı ile dayanışma halinde olarak bireyleri bir araya getirerek grup oluşturuyor daha sonrasında bu grup ödeme şartları ya da kuraya göre sıraya dizilerek sırası gelen bireyleri ev sahibi yapmaktadır.

Fuzul Ev Çağrı Merkezi Numarası

Günümüze kadar uzanan süreçte on binlerce aileyi ev sahibi yapan ve ailelerin bu mutluluğuna ortak olan firma her geçen gün çalışmalarını arttırarak büyümesine devam etmektedir. Toplumuzun temel sorunlarından biri olan sağlıklı ve yüksek maliyetlerden arınmış yaşam alanları sağlama hedefi ile çalışan firma bu sektörde adını duyurmuştur.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Fuzul Ev müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Fuzul Ev ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Fuzul Ev çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Fuzul Ev Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 63 13

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Fuzul Ev çağrı merkezi numarasına 444 63 13 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Akşemsettin Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) No:28/A Fatih/İstanbul

Telefon: 0(212) 706 17 61 444 63 13
Fax: 0(212) 531 59 59

E Posta: iletisim@fuzulev.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Fuzul Ev sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Fuzul Ev iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Fuzul Ev iletişim bilgileri, Fuzul Ev telefon no, Fuzul Ev irtibat tel, Fuzul Ev canlı destek, Fuzul Ev müşteri temsilcisi, Fuzul Ev şikayet hattı, Fuzul Ev müşteri hizmetleri numarası, Fuzul Ev çağrı merkezi numarası, Fuzul Ev iletişim numarası

Yorum Yap