Metro Market Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Metro Market Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Metro Market açılış saati kaçta? Metro Market kapanış saati kaçta? Metro Market çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Metro Market Çalışma Saatleri

İlk olarak 1964 yılında kurulmuş olan Metro Market daha sonra 1998 yılında Makro ile birlikte toptan ve perakende satış piyasasına giriş yapmıştır. Ülkemizde de hızla yükselen grafiği ile birlikte ön plana çıkmayı başaran Metro Market zinciri, özellikle uygun fiyatlı olması sebebi ile toptan alışverişlerin vazgeçilmez merkezlerinin başında yer almaktadır. Ülkemizde 25’ten fazla mağazası bulunan ve özel otoparklı sistemleri ile birlikte ağır ve yüklü alışverişler için gerekli olarak araçların korunmasına da yer veren Metro Market zincirleri, ayrıca müşterilerine özel Metro kart hizmetlerine de yer veriyor. Yapılacak olan alışverişlerde daha fazla indirim ya da ayrıcalıklar elde edebilmek adına sunulan kart sayesinde, sürekli müşteri ve güncel haberlerden yararlanabilmeniz mümkün olmaktadır.

Açılış ve kapanış saatleri arasında tek bir konum belirlemiş olan toptan market zinciri, aynı zamanda binlerce personelleri sayesinde, ülkemizde en fazla işçi istihdamı sağlayan markalarında başında yer alıyor. Taze meyve ve sebze gibi gıda satışlarına yer veren Metro Market zincirleri, bunun yanı sıra ayakkabı, elbise ya da ofis ürünleri gibi binlerce ürün ya da malzeme satışlarını sağlayan market zincirlerinin başını çekmektedir.

Hafta içi ve hafta sonu da dâhil olmak üzere sürekli açık olarak hizmet veren Metro Market toptan zincirleri, yapılacak olan 50 TL ve üzerindeki alışveriş için farklı eşya ya da malzemeleri bedava olarak sunabiliyor. Özellikle dini ve milli bayramların resmi olması ile de kapanmayan marketler arasında yer alması, Metro Market zincirine olan tercihin daha fazla olmasına da neden olmaktadır. Ancak Metro Market üzerinden yapacak olduğunuz masa, dolap, çamaşır makinesi ya da ayna gibi ağır yükteki ürünler için, araçlarınızın da güvenli alanlarda korunabilmesi için geniş otoparka yer vermektedir. Sabah saatlerinde ilk olarak 08:30 sularında müşterilerine açık olarak hizmet vermeye başlamış olan Metro Market şirketi, aynı zamanda akşam saatlerinde 21:30 sularında da market ve mağazaları müşterilere kapatmaktadır. Çalışan personeller açılış saatinden yaklaşık 1 saat öncesinde mağazaya gelerek, temizlik işlemlerini gerçekleştirmekte ve 08:30’da ise tamamen açık olarak hizmet vermektedir.

Metro Market Açılış Saati
08:30

Metro Market Kapanış Saati
21:30

Metro Market Çalışma Saatleri
08:30-21:30

Arama Terimleri: Metro Market açılış saati, Metro Market kapanış saati, Metro Market çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap