Aktif Bank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Aktif Bank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Aktif Bank açılış saati kaçta? Aktif Bank kapanış saati Kaçta? Aktif Bank çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Aktif Bank Çalışma Saatleri

Ülkemizde ilk olarak 1995 yılında hizmet vermeye başlamış olan Aktif Bank, Çalık Holding tarafınca kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana yeni nesil bankacılık anlayışı ile çalışmalarına ara vermeden devam eden banka, daha çok müşterilerinin şubeye gelmeden, tüm finansal işlemlerini halledebilmek için farklı çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Kurulduğu zamandan yıllar sonra yapılanmaya giden banka, 2008 yılında şu anki adı olan Aktif Bank ismi ile çalışmalarına devam etmeye başlamıştır. Aynı zamanda Dünyanın En Yenilikçi Bankası ödülüne de sahip olan Aktif Bank’ın ülkemizde 7 farklı şehirde şubesi bulunmaktadır. Toplamda 8 adet şubeye sahip olan banka, sağladığı uygun kredi fırsatları sayesinde, son yıllarda adından söz ettirmeyi başarmış olan şirketler arasında yerini almıştır. Özel sermaye yardımı ile kurulmuş olan banka sayesinde, ihtiyaç kredilerinizi çekmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra EFT, HAVALE, hesap açma ve ödeme işlemleri içinde Aktif Bank şubelerine giderek, işlemlerinizi kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ülkemizin sınırlı sayıdaki şehir ve bölgelerinde şubesi olan Aktif Bank, buna rağmen sağladığı internet bankacılığı seçenekleri ile birlikte, şubeler üzerinden yapılması gereken pek çok işlemi, internet ve bilgisayar sayesinde yapabilmenize imkân tanımaktadır. Ayrıca telefon bankacılığı hizmeti de sağlamakta olan Aktif Bank, gün içerisinde özel saatlerde şubelerini açmaktadır.

Aktif Bank üzerinden işlem yapması gereken ve internet bankacılığı ile bazı işlemlerin yapılamaması durumunda şubelere gidecek olan insanlar, Aktif Bank bankasını hangi saatlerde açıldığı, hangi günlerde açık olduğu, resmi tatil günleri ve kapanış saatlerinin kaç olduğu gibi çok sayıdaki sorular sormaktadır. Öncelikli olarak Türkiye’de aktif olarak şubeleri ile çalışmalarını yürüten diğer bankalarda olduğu kadar, Aktif Bank’ta da yalnızca hafta içi şubeler açıktır. Pazartesi’den Cuma’ya kadar geçerli olan çalışma saatleri, sabah ilk olarak 09:00 ile 12:30 arasındadır. 12:30’da öğle molası veren Aktif Bank, 13:30’da yeniden şubelerini müşterilere açmaktadır. Hafta sonları kapalı olan bankanın gün içerisindeki kapanış saati ise 17:00 olarak görülüyor. Bunun yanı sıra dini bayramlar ve milli bayramlarda hizmet vermeyen banka, 1 Ocak ve 1 Mayıs gibi günlerde de kapalıdır.

Aktif Bank Açılış Saati
09:00

Aktif Bank Kapanış Saati
17:00

Aktif Bank Çalışma Saatleri
09:00-12:30
13:30-17:00

Aktif Bank müşteri hizmetleri konumuzu inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Aktif Bank açılış saati, Aktif Bank kapanış saati, Aktif Bank çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap