fenomedya-cagri-merkezi-numarasi

Fenomedya Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Fenomedya, 2017 yılından bu yana TV8,5 ekranlarında yayınlanan bir televizyon programıdır. Şubat 2017 tarihinden bu yana ekranlarda olan Fenomedya’nın sunuculuğunu Ezgi Avcı yapmaktadır. Birbirinden eğlenceli konular, videolar, konuklar ve özel içeriklerle izleyenlerini oldukça çok güldüren Fenoemdya’nın birçok sıkı takipçisi bulunmaktadır.

Fenomedya televizyon programı; sosyal medyada fenomen haline gelmiş ancak yeterince tanınamayan, tek başına çok başarılı işler yapan, daha ünlü olmamış ancak fenomen haline gelmiş kişileri konuk ediyor; başarı hikayelerini, yaşam hikayelerini izleyenleriyle paylaşıp eğlenceli anlara imza atıyor.

Fenomedya’nın herhangi bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Fenomedya canlı yayın iletişim numarası, Fenomedya Whatsapp numarası gibi herhangi bir irtibat numarası maalesef bulunmamaktadır.

Arama Terimleri: fenomedya iletişim bilgileri, fenomedya telefon no, fenomedya irtibat tel, fenomedya canlı destek, fenomedya müşteri temsilcisi, fenomedya şikayet hattı

Yorum Yap