renkli-sayfalar-cagri-merkezi-numarasi

Renkli Sayfalar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Renkli Sayfalar, 2016 yılından bu yana Kanal D ekranlarında sabah kuşağında yayınlanan televizyon programıdır. Programda gündemden düşmeyen magazin haberleri, güzellik haberleri ve yaşam haberleri konuşulup tartışılır. Oldukça keyifli olan program sabah kuşağının çok sevilen sevilen programlarından birisidir.

Renkli Sayfalar programı haftaiçi her gün saat 11.00’de ekranlarda izleyenleriyle buluşmaktadır. Programın sunucuları Şule Zeybek ve Lerzan Mutlu’dur. Programa her gün ayrı ayrı alanlarda uzman ve ünlü sanatçılar konuk olmaktadır. Gündelik haberler ve konularla keyifli bir sohbet tarzında bir program olan Renkli Sayfalar’ın izleyeni bir hayli fazladır.

Renkli Sayfalar’ın maalesef bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası veya Renkli Sayfalar Whatsapp iletişim hattı gibi numaraları bulunmamaktadır. Ancak aşağıda sizlere vereceğimiz aktif olarak kullanılan mail adresi ile program ile iletişime geçebilir, magazin veya diğer haberlerle ilgili bildirim ve yorumda bulunabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Renkli Sayfalar İletişim Mail Adresi
renklisayfalarrr@gmail.com

Arama Terimleri: renkli sayfalar iletişim bilgileri, renkli sayfalar telefon no, renkli sayfalar irtibat tel, renkli sayfalar canlı destek, renkli sayfalar müşteri temsilcisi, renkli sayfalar şikayet hattı

Yorum Yap