star-tv-cagri-merkezi-numarasi

Star Tv Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Star Tv çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Star Tv müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Star Tv şikayet hattına erişebilirsiniz. Star Tv müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Türkiye’de ki ilk özel yayın kanalı olarak hizmet vermeye devam etme olan Star tv bugüne kadar yaptığı özgün programlarla son derece kaliteli yayın anlayışı konusunda başarı sağlamayı başarmıştır.

Tüm izleyici kitlesine hitap eden dizi ve programlarıyla özellikle reyting rekorları konusunda üstün başarıları mevcuttur.

Star tv daha iyi hizmet verip kaliteli yayınları size sunabilmek için çağrı merkezi numarası geliştirmiş.

Aşağıda belirtmiş olduğumuz telefon numarasından izleyici temsilcisine ulaşarak istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Star TV Çağrı Merkezi Numarası

1989 yılından bu yana 30 yılı aşkın bir süredir yayın hayatını devam ettiren Star TV, Türkiye’nin ilk özel televizyonu olarak bilinmektedir. Gündüz ve gece kesintisiz olarak yayın yapmaktadır. Gündüz programlarında bayanlara ve çocuklara yönelik programlara yer verilirken, akşamları da diziler ve filmler ile seyircisinin karşısına çıkmaktadır. Haber yayınları ile yurtta ve dünyada olup biten haberleri kişilere sunmaktadır. Gece yayınlarında daha önceden çıkmış dizi ve filmleri de izlemeniz mümkündür.

Oldukça fazla izleyici kitlesine sahip olan kanalımız kişilerin istek ve dileklerini değerlendirmek için çağrı merkezi kurmuştur. Burada bulunan müşteri temsilcilerimiz sizlerden gelen hür türlü yorumları değerlendirmektedir. Dizi ya da filmlerle ilgili istekleriniz, karşılaşmış olduğunuz haber niteliğindeki olaylarla ilgili başvurularınız tarafımızca kabul edilmektedir. Doğuş Gruba ait olan kanalımızda kişilerin isteklerine oldukça fazla önem verilmektedir.

Star TV Müşteri Hizmetleri Numarası

Her türlü televizyon programları ile ilgili yorum ve fikir beyanı vermek istiyorsanız Star TV müşteri hizmetlerine bağlantı kurabilirsiniz. 0 212 335 00 00 telefon numaralı Doğuş Yayın Grubunu arayabilirsiniz. Sesli yanıt sisteminde dahili numarayı bilenler tuşlayarak ulaşabildikleri gibi; bilmeyenler bir müddet bekledikten sonra müşteri hizmetlerine bağlanacaktır. Sizin istek, dilek ve önerileriniz için kurulmuş olan müşteri hizmetlerimiz siz seyircilerinin devamlı yanında yer almaktadır.

Star TV Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kanalımız müşteri hizmetlerine direk bağlantı kurmanız mümkündür. Yukarıda bulunan numarayı aradığınızda ilgili alanınızla alakalı bölüme bağlanabilirsiniz. Haber kanalları, diziler, yarışma programları gibi bölümlerle ilgili her türlü istek ve sıkıntılarınızı bizlere paylaşabilirsiniz. Ayrıca izleyicitemsilcisi@startv.com.tr adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitemizde yer alan izleyici iletişim formunu doldurarak, bildirmek istediğiniz konu ile ilgili bize başvuruda bulunabilirsiniz.

Star TV Şikayet Hattı

Kanalımız kişilerin her türlü şikayetlerine de önem vermektedir. Programlarımızla ilgili şikayette bulunmak istiyorsanız; yukarıdaki telefon numarasından, mail adresimizden ya da izleyici iletişim formundan başvuru yapabileceksiniz. Seyircilerin istekleri bizim için ne kadar önemliyse şikayetleri de bir o kadar önem taşımaktadır. En kısa zamanda geri dönüşler tarafımızca sizlere yapılacaktır.

Star Tv İzleyici Temsilcisi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 335 00 00

Dilerseniz Star Tv İzleyici temsilcisi Burcu Dağgez’e aşağıda belirtmiş olduğumuz mail adresinden e-mail atarak istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

izleyicitemsilcisi@startv.com.tr

Aşağıda belirtmekte olduğumuz linkten de Star tv resmi sayfasına girerek form doldurup şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Star Tv İletişim Formu

Arama Terimleri: star tv iletişim bilgileri, star tv telefon no, star tv irtibat tel, star tv canlı destek, star tv müşteri temsilcisi, star tv şikayet hattı, star tv müşteri hizmetleri, star tv müşteri hizmetleri numarası, star tv çağrı merkezi numarası, star tv iletişim numarası, star tv çağrı merkezi, star tv müşteri hizmetleri direk bağlanma

24 Yorum

  1. mustafa 6 Eylül 2018
  2. Sefirin kizi nerde bu film nerde 19 Nisan 2021
  3. Sakla beni dizisi 16 Ekim 2023

Yorum Yap