vahe-ile-evdeki-mutluluk-cagri-merkezi-numarasi

Vahe ile Evdeki Mutluluk Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Vahe ile Evdeki Mutluluk programı 2014 yılından bu yana ekranlarda olan bir ev dekorasyon programıdır. Haftasonlarının vazgeçilmez programlarından biri haline gelen ve alışa gelmiş sunumu ile birçok evin gönlüne taht kuran Vahe Kılıçarslan; neşeli yüzü ile programın sunuculuğunu yapmaktadır. Ev yenileme aşamalarının yanı sıra; Vahe Kılıçarslan, gittiği şehiri izleyenlere gezdiriyor, yöresel lezzetlerini tattırıyor.

Genel olarak programın konsepti şöyledir; Vahe ile Evdeki Mutluluk programı Türkiye’nin 81 iline, neresi olursa olsun tüm ihtiyaç sahipleri ailelerin evlerine giderek evlerini tadilattan geçirip güzelleştirmektedir. Vahe Kılıçarslan’ın sunmuş olduğu bu program aslına bakarsanız tam 18 yıldır yayında ancak 2014 yılından bu yana Star TV ekranlarında yayınlanmaktadır.

Vahe ile Evdeki Mutluluk programının herhangi bir Vahe ile Evdeki Mutluluk Whatsapp Başvuru numarası veya Vahe ile Evdeki Mutluluk iletişim numarası gibi herhangi bir irtibat numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısı aracılığıyla programa başvuruda bulunabilirsiniz.

Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Formu

Arama Terimleri: vahe ile evdeki mutluluk iletişim bilgileri, vahe ile evdeki mutluluk telefon no, vahe ile evdeki mutluluk irtibat tel, vahe ile evdeki mutluluk canlı destek, vahe ile evdeki mutluluk müşteri temsilcisi, vahe ile evdeki mutluluk şikayet hattı

89 Yorum

  1. Hayriye Sezgin Güner 12 Kasım 2023

Yorum Yap