Fenercell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Fenercell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Fenercell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Fenercell, Fenerbahçe yönetimi tarafından kulübe maddi destek sağlaması amacıyla hayata geçirilmiş bir GSM operatörüdür. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Türk Telekom ile 2009 yılında yaptığı anlaşma sonucunda Türk Telekom alt yapısını ve baz istasyonlarını kullanmaktadır. Türkiye’de ilk olan bu hizmetin adı Fenerbahçe İletişim Hizmetleri A.Ş.’dir.

Fenerbahçe taraftarlarına özel olarak çıkartılmış bu operatörde taraftarlara onlarca indirim ve kampanya sunulmaktadır. Fenerbahçe’nin önemli galibiyetlerinde hatta atmış olduğu gollerde bile abonelerine ücretsiz data paketi göndermektedir.

Fenercell’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kalan kullanım hakkı sorgulaması yapabilir, kalan bakiyenizi öğrenebilir, güncel fatura tutarınızı öğrenebilir, tarife değişikliğinde bulunabilir, TL yükleme yapabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Fenercell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 09 07

Arama Terimleri: fenercell iletişim bilgileri, fenercell telefon no, fenercell irtibat tel, fenercell canlı destek, fenercell müşteri temsilcisi, fenercell şikayet hattı

Cevapla