fenercell-cagri-merkezi-numarasi

Fenercell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fenercell çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Fenercell müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Fenercell şikayet hattına erişebilirsiniz. Fenercell müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fenercell, Fenerbahçe yönetimi tarafından kulübe maddi destek sağlaması amacıyla hayata geçirilmiş bir GSM operatörüdür. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Türk Telekom ile 2009 yılında yaptığı anlaşma sonucunda Türk Telekom alt yapısını ve baz istasyonlarını kullanmaktadır. Türkiye’de ilk olan bu hizmetin adı Fenerbahçe İletişim Hizmetleri A.Ş.’dir.

Fenerbahçe taraftarlarına özel olarak çıkartılmış bu operatörde taraftarlara onlarca indirim ve kampanya sunulmaktadır. Fenerbahçe’nin önemli galibiyetlerinde hatta atmış olduğu gollerde bile abonelerine ücretsiz data paketi göndermektedir.

Fenercell Çağrı Merkezi Numarası

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak; Türkiye’de bir ilke imza atıp 2009 yılında GSM sektörüne de giriş yapmış bulunuyoruz. Siz değerli operatör kullanıcılarımıza, faturalı ve faturasız hat seçenekleri sunuyoruz. Türkiye’den yurtdışını aramanız için ya da tamamen yurtdışında kullanmanız için de farklı tarifeler geliştirmiş bulunmaktayız.  Üstelik yeni gelen kullanıcılarımız için sürpriz kampanyalar da geliştiriyoruz. Faturalı ve faturasız hatlarınız için tüm işlemlerinizi online olarak ya da Fenercell çağrı merkezi numaramız olan 444 0907 hattını arayarak yapabilirsiniz. Fenerbahçeli olan tüm taraftarlarımızın, aynı zamanda operatörümüzü de kullanmaktan memnun kalmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Fenercell çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Fenercell Müşteri Hizmetleri Numarası

Fenercell firması olarak GSM operatöründe öncü firma olmak adına, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çabalıyoruz. Ve bu sektörde meydana gelen yeni gelişmeleri sizlere sunuyor, her gelişmeden anbean haberdar ediyoruz. Siz de Fenercell ailesine dahil olmak istiyorsanız; öncelikle operatörümüz hakkında ya da tarifeler hakkında bilgi almak için Fenercell müşteri hizmetleri numaramız olan 444 0907 hattından bizlere ulaşıp, aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Size uygun bir tarifemiz muhakkak mevcut olup, dilediğiniz tarifemizi seçebilirsiniz. Eğer isterseniz, hattınızı kapınıza kadar da getirebiliriz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Fenercell müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Fenercell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Fenercell ailesinden olan tüm kullanıcılarımıza, kendi aralarında sınırsız konuşma ve yine kendi aralarında sınırsız mesajlaşma özgürlüğü tanıyoruz. Fenerbahçe maçlarında öncelikli bilet hakkı tanıyoruz. Ayrıca; sezon boyunca sizlere hem maç biletleri hem de imzalı formalar kazandırıyoruz. Yani tüm kullanıcılarımıza; hem Fenerbahçe ailesine hem de Fenercell ailesine dahil oldukları için sürekli memnuniyet garantisi veriyoruz. Memnuniyetinizi biraz daha artırmak adına da; 444 0907 numaralı hattımızdan Fenercell müşteri hizmetleri direkt bağlanma yoluyla, sorunlarınıza anında çözüm buluyoruz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Fenercell müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Fenercell Şikayet Hattı

Fenercell ailemize dahil olduktan sonra, herhangi bir sorunla karşılaşırsanız; bizlere Fenercell şikayet hattımızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sitemiz üzerinden online olarak, dilerseniz de telefon hattımızdan şikayetinizi dile getirebilir; sorununuzun en kısa sürede çözüme kavuşturulması için talep oluşturabilirsiniz. Yine sitemiz ya da iletişim numaramızdan bizlere dilek ve önerilerinizi hatta memnuniyetlerinizi de iletebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Fenercell müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Fenercell şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres: Şükrü Saraçoğlu Stadı Maraton Girişi 34724 Kızıltoprak Kadıköy İstanbul

Fenercell Çağrı Merkezi: 444 0907

Fenercell’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kalan kullanım hakkı sorgulaması yapabilir, kalan bakiyenizi öğrenebilir, güncel fatura tutarınızı öğrenebilir, tarife değişikliğinde bulunabilir, TL yükleme yapabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Fenercell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 09 07

Arama Terimleri: fenercell iletişim bilgileri, fenercell telefon no, fenercell irtibat tel, fenercell canlı destek, fenercell müşteri temsilcisi, fenercell şikayet hattı, fenercell müşteri hizmetleri numarası, fenercell çağrı merkezi numarası, fenercell iletişim numarası, fenercell çağrı merkezi, fenercell müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Sevilay GÜVEREN 27 Mart 2023

Yorum Yap