Takehiq Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Takehiq Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Takehiq çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Takehiq müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Takehiq şikayet hattına erişebilirsiniz. Takehiq müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Takehiq Çağrı Merkezi Numarası

Takehiq sporun ve sporcunun yanında yer alan bir marka olarak onların sağlıklarını koruyan, performanslarının artmasını sağlayan ürünler sunmaktadır. Firmanın 15 yıl önce Türkiye’de başlayan faaliyetleri yapılan ar-ge çalışmalarıyla ürünler Almanya’da formüle edilmiştir. Tüm ürünleri GMP ve HCCP sertifikalarına sahiptir. Türkiye’de bu ürünlerin imalatı içiin izni TC. Tarım ve Orman Bakanlığı vermektedir. Firmada üretim izinlerini bakanlıktan aldığı izinle gerçekleştirmektedir. Son teknoloji ile üretilen vitaminler, amino asitler, protein tozu, aromalar, keratin, enerji ve dayanıklılık, kilo ve hacim ürünleri güvenle kullanılıyor.

Firma güvenilir olmayı önemsemektedir. Müşterilerinin iletişim kurmaları için bir e-posta adresi bulunuyor. Verilmiş olan info@takehiq.com adresi üzerinden markayla iletişim kurabilirsiniz. Bu eposta adresine göndereceğiniz mesajlara kısa sürede dönüş yapılıyor. Firmanın sunduğu ürünleri incelemek için üyelik yapmanıza gerek bulunmuyor. Ürünleri ile sağlığınıza katkı sağlamak istediğinizde ücret ödemeden üyelik oluşturabiliyorsunuz.

Takehiq çağrı merkezi numarası info@takehiq.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Takehiq Müşteri Hizmetleri Numarası

Online alışveriş kolaylığını sunmakta olan firma müşterilerine bakanlık onaylı, Avrupa standartlarının üzerinde hammadde ile hazırlanmış ürünler sunuyor. Sporcuların performanslarını arttırmak, gerekli durumlarda kilo almaları için uygun ürünleri bulunuyor. Firmanın ürünlerine sahip olmak istediğinizde internet sitesine üye olabiliyorsunuz. Üyelik ile açılan hesabınızdan gizlilik ve güvenlik konusunda alınmış üst düzey önlemlerle alışverişinizi yapabilirsiniz. Alışveriş sonrasında kargo takibini hesabınızdan yapabilirsiniz. Firmanın kampanyalarından ve bildirimlerinden anında haberdar olmak istediğinizde kendi email adresinizi kaydedebilirsiniz.

İstek, öneri ve şikayetlerin firmaya bildirilmesi için hesabınız olmalıdır. Sitede üyelik yaptığınıza ve alışveriş yaptığınızda tüm bilgileriniz SSL şifreleme sistemiyle korunduğunu görebilirsiniz. Firma sürekli gelişmeye önem veriyor. Sağlığınızı daha üst düzeyde koruyan yeni ürünlerin geliştirilmesi amacıyla firma ar-ge çalışmalarını hız kesmeden devam ettiriyor. Şu an için 25’ten fazla ürün yelpazesine sahiptir. Marka tarafından hazırlanan ürünlerin orijinal içerikleri ile kondisyonunuzu yükseltebilirsiniz.

Takehiq müşteri hizmetleri numarası info@takehiq.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Takehiq Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmayla iletişimi direk kurmak istediğinizde bunun için e-posta gönderebilirsiniz. Bunun yanında Ramazanoğlu mahallesi Karşıgeçit sokak No: 5/63 Pendik- İstanbul adresinden de iletişimi firmanın yetkilileriyle yüz yüze olarak kurabilirsiniz. Türkiye’nin farklı şehirlerinde yaşıyorsanız direk iletişimi kurabilmek için üyelik oluşturabilirsiniz. Alışverişi güvenle yapabileceğiniz firmanın sitesi kullanıcı dostu ara yüzü ile dikkatleri çekmektedir. Üyelik, alışveriş, sipariş takibi gibi işlemleri kolayca yapmanız mümkün oluyor.

Marka kendi alanında en çok tercih edilen ürünleri sunmayı ürünlerin sağlıklı ve doğal içerikleriyle başarıyor. Düzenlediği kampanyalarla firmanın müşterileri istedikleri ürünlerden çok sayıda alabiliyorlar. Markanın adı spor camiasında olduğu gibi vücut geliştiren ve görünümüne önem veren kişiler arasında da hızla duyulmaya devam ediyor. Sizlerde bu marka ürünleri kullanan binlerce kişi arasına katılabilirsiniz. Ürünleri kullanmadan önce merak ettiğiniz konularda sorularınızı mail yoluyla iletme imkanınız bulunuyor.

Takehiq müşteri hizmetlerine direk bağlanma info@takehiq.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Takehiq Şikayet Hattı

Marka müşteri memnuniyetine üst düzeyde önem veriyor. Tüm ürünlerin belirlenen standartlarda üretiliyor olması, hijyen kurallarına önem verilmesi ile şikayet almadığı görülüyor. Bunun yanında sizler şikayet, görüş ve önerilerinizi üyelik sonrası hesabınızdaki ilgili bölümden yapabilirsiniz. Firma müşterilerinden gelen tüm bildirimlere kısa zamanda dönüş yapmaktadır. Bu sayede siz de sorularınıza cevap bulabiliyorsunuz. Firmanın sitesinde üyelik yaptığınız için alışveriş yapma zorunluluğu bulunmuyor.

Sorularınıza cevapları hesabınızdan alabiliyorsunuz. Dilerseniz de firmaya mail gönderebiliyorsanız. Yakın bir yerde ikamet eden kişiler firmanın merkezine giderek ürünleri yerinde inceleyebiliyorlar. Her bürü özel kutusunda barkod numarası ile tescilli ürünler fit, sağlıklı görünmek isteyen kişilerin beklentilerini karşılamaktadır. Ürünlerin nasıl kullanılacağı hakkında bilgiler kutuların üzerinde bulunuyor. Ayrıca kullanım ile ilgili sorularınıza da mail yoluyla cevap alabilirsiniz.

Takehiq şikayet hattı info@takehiq.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Takehiq müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Takehiq şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Takehiq Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

info@takehiq.com

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Takehiq çağrı merkezi numarasına info@takehiq.com numaralı e posta adresinden erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Takehiq iletişim bilgileri, Takehiq telefon no, Takehiq irtibat tel, Takehiq canlı destek, Takehiq müşteri temsilcisi

Yorum Yap