fenerium-cagri-merkezi-numarasi

Fenerium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fenerium çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Fenerium müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Fenerium şikayet hattına erişebilirsiniz. Fenerium müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fenerium tam adıyla Fenerbahçe Spor Ürünleri San ve Tic A.Ş. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün lisanslı ürünlerinin satışını yapan şirkettir. 2000 yılında kurulmuştur. Fenerium’da satışa sunulan ürün kategorileri şöyledir; maç malzemeleri&formalar, antrenman&kamp, tekstil, aksesuar, basketbol, outlet.

Fenerium’un toplamda 83 adet Fenerium mağazası bulunmaktadır. Bu mağazalar şöyledir; 39’u İstanbul, 8’i Ankara, 4’ü İzmir, 3’ü Antalya, 2’si Adana,2’si Aydın, 2’si Hatay, 2’si de Kocaeli, 2’si Konya, 2’si Samsun, 2’si Sakarya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kayseri, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Şanlıurfa, Tekirdağ, Lefkoşa (KKTC) ve Rotterdam (Hollanda).

Fenerium Çağrı Merkezi Numarası

Fenerium mağazaları, Fenerbahçe Spor Kulübünün ürünlerinin satıldığı mağazalardır. Son derece kaliteli ürünlerin satıldığı bu mağazalarda futbol formalarını, basketbol formalarını, voleybol takım formalarını ve diğer branşlarda giyilen formaları bulabilirsiniz. Ayrıca Fenerbahçe lisanslı her ürünü burada bulabilmeniz mümkündür. Ürün çeşidi bu kadar fazla olunca taraftarlar arasında tercih edilmesi de o kadar artıyor. Fenerium çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bir mağaza çok insana hitap edince bir kesimin memnuniyetsizliği ortaya çıkabilmektedir. Bunun üstesinden gelebilmek adına Fenerbahçe Spor Kulübü, fenerium çağrı merkezini kurmuştur. Böylece sorun yaşayan kişiler bu numaraları arayabilecek ve sorunlarını iletebilecektir. En kısa zamanla sorunları giderilecektir. Çünkü alışveriş yapanlar müşteri değil Fenerbahçe ailesinin bir parçasıdır ve onların sorunlarını gidermek için çağrı merkezi yetkilileri elinden geleni yapmaktadırlar.

Fenerium Müşteri Hizmetleri Numarası

Online alışverişin kullanımı son yıllarda gözle görülür derecede artmıştır. Bu artış firmaları daha çok kişiye ulaşması adına olumlu etkilemiştir ancak firmalar daha çok kişiye hitap edince birtakım sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunların çözülebilmesi adına müşteri hizmetleri numaraları vardır. Fenerium müşteri hizmetlerini de sorunlarınız olduğunda başvurabilirsiniz. 0216 542 16 56 bu numarayı aramanız halinde sorunlarınızın son derece hızlı bir biçimde çözüme kavuşması için müşteri hizmetleri yetkilileri sizinle ilgilenecektir. Müşteri hizmetleri yetkilileri sizin için ellerinden geleni yapacaklardır. Sizin görüşmeden memnun ayrılmanız için son derece fazla gayret sarf etmektedirler. Her şey sizin memnuniyetiniz için. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Fenerium müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Fenerium Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Fenerium müşteri hizmetlerine aramanız halinde direk ulaşabilirsiniz. Diğer firmalar gibi uzun uzun bekletmeler yok burada. Bir sorununuz olduğunda aramanız halinde direk müşteri hizmetleri yetkilileriyle görüşecek ve sorununuzun çözüme kavuşmasını bekleyebileceksiniz. 0216 542 16 57 bu numara da diğer numara gibi müşteri hizmetleri numarası. Diğer numara yoğun olduğu zamanlar bu numarayı arayabilir ve sorununuzun çözüme kavuşması için görüşme yapabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Fenerium müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Fenerium Şikayet Hattı

Müşteri memnuniyetine son derece önem veren fenerium, şikayetlerinizi alabilmek adına tüm iletişim numaralarını kullanmaktadır. Tüm iletişim numaralarından arayarak şikayetlerinizi iletebilirsiniz ayrıca https://www.fenerium.com/iletisim bu bağlantıya tıklayıp sayfadaki iletişim formunu doldurarak da şikayetlerinizi kolaylıkla iletebilirsiniz. Eğer bir şikayetiniz varsa mutlaka iletiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Fenerium müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Fenerium şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Fenerium’un 0216’lı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Fenerium’dan almış olduğunuz ürünler hakkında sorununuzu belirtebilir, ürünler hakkında bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda belirttiğimiz mail adresinden de Fenerium’a ulaşabilirsiniz.

Fenerium Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 542 1656

Fenerium E-Posta Adresi
e-bilgi@fenerium.com.tr

Arama Terimleri: fenerium iletişim bilgileri, fenerium telefon no, fenerium irtibat tel, fenerium canlı destek, fenerium müşteri temsilcisi, fenerium şikayet hattı, fenerium müşteri hizmetleri numarası, fenerium çağrı merkezi numarası, fenerium iletişim numarası, fenerium çağrı merkezi, fenerium müşteri hizmetleri direk bağlanma

7 Yorum

  1. dilek kostak 9 Ekim 2017
    • Yönetici 10 Ekim 2017
  2. Işıl Saltık 21 Kasım 2017
  3. kerim 8 Aralık 2017
    • cagrimerkezimizyazar 8 Aralık 2017
  4. Esin 15 Şubat 2019
  5. nazmi islek 14 Mart 2019

Yorum Yap