Sinbo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Sinbo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sinbo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1997 senesinde kurulan Sinbo elektrikli küçük ev aletleri üretisidir. Diğer markalara göre yaşı çok küçük olan Sinbo çok büyük işler yapmayı başarmıştır. Günümüzde 80 ülkeye ihracat gerçekleştiren Sinbo günden güne sağlam adımlar ile büyümekte. Uygun fiyatlarıyla her kesime kaliteli ürün sunan Sinbo Türk Malını dünyaya yayıp diğer ülkelerde de liderlik koltuğuna oturma hedefinde azimle tırmanmaktadır.

Sinbo, öncelikle mutfakta en çok zorlandığınız alanlara dikkat ederek zorlukları kolaylığa çevirmeyi hedefleyerek çıktı yola ve pişirme-kızartma, gıda ve içecek hazırlama, ısıtma-soğutma, mikrodalga fırından ekmek yapma makinelerine yönelik ürünler tasarlayıp üretti. Daha sonra kişisel bakım ürünlerinden basküle, ütüden elektrikli süpürgelere, tansiyon aletlerinden temizlik kategorilerine ürünleri tasarlayıp üreterek evinizin her köşesinde hayatınıza kolaylık katma yoluna baş koymuştur.

Her ürününde çok çeşitlilik politikası ile ihtiyacınız ola ürünü zevkinize uygun seçebilme imkanı sunmaktadır. Sinbo hep daha iyi hizmet vermek amaçlı çıktığı bu yolda önerilerinizi ve sorularınızı çağrı merkezi ile dinlemek üzere hizmetinizdedir.

Sinbo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 811 65 65

Sinbo E-mail Adresi
info@sinbo.com.tr

İnternet ortamında Sinbo müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isterseniz, aşağıda vermiş olduğumuz Sinbo İletişim Formu’nu doldurabilirsiniz.

Sinbo İletişim Formu

Arama Terimleri: sinbo iletişim bilgileri, sinbo telefon no, sinbo irtibat tel, sinbo canlı destek, sinbo müşteri temsilcisi, sinbo şikayet hattı, sinbo müşteri hizmetleri

83 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla