Central Rent A Car çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası şikayet hattı

Central Rent A Car Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sizde Central Rent A Car çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Central Rent A Car müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2001 yılında operasyonel kiralama hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Tüketicilerden gelen yoğun talep üzerine 2011 yılında bireysel müşterilere günlük araç kiralama hizmeti sunmaya giriş yapmıştır.

“Yepyeni bir araç kiralama deneyimi” anlayışı ile çok kısa sürede önemli atılımlar yaparak büyümeye geçmiştir. Her geçen gün artan hizmet noktaları ve portföyündeki 4.000 araç ile müşterilerine kaliteden ödün vermeden hizmet vermeyi amaçlamış ve bu alanda da oldukça başarılı bir grafik çizmiştir.

2018 Mayıs ayında MTL Oto tarafından satın alınmıştır. 2019 Ağustos ayı itibariyle ise operasyonlarını Ziraat GSYO  tarafından yürütülmektedir. 25 ilde 39 şube ile hizmet veren Central Araç Kiralama, tüm illere yayılma hedefi ile çalışmaktadır.

Central Rent A Car Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşterilerin hizmet, kalite ve değer beklentilerini en üst seviyede karşılama hedefi ile çalışmaktadır. Günlük araç kiralama sektöründe kendi segmentinde tercih edilen ilk marka haline gelme amacı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Sürdürülebilir büyüme ve müşteri sadakati için müşteri geri bildirimlerini takip eden ve bu anlamda oldukça beğenilen bir firma olarak hizmetine devam etmektedir. Süreçlerini sürekli iyileştirme niyetinde gelişimine dikkat eden firma günden güne müşteri kitlesini arttırmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Central Rent A Car müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Central Rent A Car ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Central Rent A Car çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Central Rent A Car Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 80 55

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Central Rent A Car çağrı merkezi numarasına 0850 222 80 55 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

ik@centraltr.com e posta adresi olarak sizlere destek olabilmektedir.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Central Rent A Car sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Central Rent A Car iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Central Rent A Car iletişim bilgileri, Central Rent A Car telefon no, Central Rent A Car irtibat tel, Central Rent A Car canlı destek, Central Rent A Car müşteri temsilcisi, Central Rent A Car şikayet hattı, Central Rent A Car müşteri hizmetleri numarası, Central Rent A Car çağrı merkezi numarası, Central Rent A Car iletişim numarası

Yorum Yap