Facebook Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi

Facebook Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Facebook Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İnternet kullanımının hızlı bir şekilde artmasıyla, sosyal medya siteleri hayatımızın en önemli parçalarından biri haline geldi. Gerek cep telefonları ile, gerekse bilgisayarlar ile hemen hemen her gün girdiğimiz sosyal ağ sitelerinin başında şüphesiz Facebook gelmektedir. Paylaşım ve mesajlaşma dışında bir çok uygulama ile entegre şekilde çalışan Facebook kullanımı bu denli arttığından yanında da bazı sorunları getirmektedir.

Kullanıcıların en çok karşılaştıkları problemlerin başında, Facebook adresine erişim sorunu, şifre unutulması, e-posta adresine ulaşılamaması, oyunlarda ve ödemelerde yaşanan sorunlar, görüntülü ve sesli görüşmelerin yapılamaması, içeriklerin görüntülenmemesi ve Facebook hesabının çalınması yer almaktadır.

Sayfa içindeki sorunlar için yardım kısmındaki makaleler ile, giriş işlemlerinde ki problemler için şifremi unuttum kısmına tıklandığında karşımıza çıkan güvenik aşamaları ile her ne kadar çözüme ulaşılabiliyor olsa da, bazı durumlarda kullanıcıların eli kolu bağlanmaktadır.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Facebook artık çağrı merkezi ile ülkemizde de hizmet vermektedir.

Facebook Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
11820

Haftanın tüm günlerinde sabah 09:00 dan gece 02:00 ye kadar kullanıcılarına hizmet veren facebook çağrı merkezi; avea vodafone ve turkcell gsm oparatörlerinden aranabilmektedir. Aramalarda ücretlendirme dakika başı 299 kuruş olarak belirlenmiştir.

Facebook hesabınıza her hangi bir nedenden dolayı erişemiyorsanız şifrenizi sıfırlamak için aşağıda vermiş olduğumuz linki kullanabilirsiniz.

Facebook Şifre Sıfırlama

Arama Terimleri: facebook iletişim bilgileri, facebook telefon no, facebook irtibat tel, facebook canlı destek, facebook müşteri temsilcisi, facebook şikayet hattı, facebook müşteri hizmetleri

1589
Kimler Neler Demiş?

avatar
783 Comment threads
806 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
604 Comment authors
Suat UzunogluzeynepnurŞeydaHüsamettin korkutdemet Recent comment authors
  Subscribe  
Bildir
Şeyda
Ziyaretçi
Şeyda

Merhaba ,birisi benim adıma hesap açmış yakınlarımı eklemiş şikayet ettiği halde kapatılmadı.
Benim kendi şahsi hesabım kapatıldı kimlik bilgilerimi göndermeme rağmen geri dönük yapılmadı ne yapabilirim

zeynepnur
Ziyaretçi
zeynepnur

Facebook türkçe ayarlanmiyor ayarlardan yapiyom olmuyo luthen yardimci olun

Suat Uzunoglu
Ziyaretçi
Suat Uzunoglu

Şöyle bir sorun bendede var ne mail sifrem mevcud nede o zamankı cep telefonum. o zaman hotmail hesabım var idi orada vere bildigim bilgiler için de yetersız bilgi deniliyor…. ama face hesabımı aynen kullanmalıyım. babam vefat etdi onun bütün son halinin resımlerı o hesapta paylaşmıştım. yenı kullandığım mail adresimi veremedim aynısıda kullandığım cep telefonu için gecerlı.

yardımcı olursanız sevinirim.
Saygılarımla

1 38 39 40