facebook-cagri-merkezi-numarasi

Facebook Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Facebook Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
5 (100%) 3 oy

Bu makalemizde Facebook müşteri hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu telefon numarasından Facebook müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Facebook Müşteri Hizmetleri Numarası

İnternet kullanımının hızlı bir şekilde artmasıyla, sosyal medya siteleri hayatımızın en önemli parçalarından biri haline geldi. Gerek cep telefonları ile, gerekse bilgisayarlar ile hemen hemen her gün girdiğimiz sosyal ağ sitelerinin başında şüphesiz Facebook gelmektedir. Paylaşım ve mesajlaşma dışında bir çok uygulama ile entegre şekilde çalışan Facebook kullanımı bu denli arttığından yanında da bazı sorunları getirmektedir.

Kullanıcıların en çok karşılaştıkları problemlerin başında, Facebook adresine erişim sorunu, şifre unutulması, e-posta adresine ulaşılamaması, oyunlarda ve ödemelerde yaşanan sorunlar, görüntülü ve sesli görüşmelerin yapılamaması, içeriklerin görüntülenmemesi ve Facebook hesabının çalınması yer almaktadır.

Facebook Hesap Silme

Facebook hesabınızı silmeden önce bilmeniz gerek önemli bir konu vardır. Kurmuş olduğunuz sayfalarınız ya da gruplarınız mevcutsa ve siz yönetici durumundaysanız silme işleminiz gerçekleştikten sonra ilgili sayfa ya da grupta silinecektir. Bu sebeple silme işlemine başlamadan önce ilgili sayfa ya da gruplara yönetici atamanız sizden sonrası olarak devam etmesine olanak sağlayacaktır.

Facebook çağrı merkezi üzerinden hesabımı silebilir miyim, diyorsanız bu işlemi kendinizin hesaplarınız kısmından müdahale ederek gerçekleştirmesi gerekecektir. Bu işlem için öncelikle ayarlar kısmından hesabımı sil sekmelerini kullanmanız gereklidir. Unutmayınız hesabınız talimattan sonra 14 gün askıda kalacaktır bu süre içinde giriş yapmamanız gereklidir eğer giriş yaparsanız otomatik olarak hesabınız açılacak ve silme işleminiz duracaktır.

Facebook Hesap Kurtarma

Facebook hesabınızı kurtarma için destek kısmından cep telefonu numaranızı ya da mail adresinizi kullanarak erişime geçebilir ve yeniden şifre belirleyebilirsiniz. Bilgilerinizi doğru girdiğiniz zaman bu tür ihtimaller oldukça zayıf olup olası bir hesap ele geçirilme durumunda kısa sürede hesabınızı geri alabilirsiniz.

Sayfa içindeki sorunlar için yardım kısmındaki makaleler ile, giriş işlemlerinde ki problemler için şifremi unuttum kısmına tıklandığında karşımıza çıkan güvenik aşamaları ile her ne kadar çözüme ulaşılabiliyor olsa da, bazı durumlarda kullanıcıların eli kolu bağlanmaktadır.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar için Facebook artık çağrı merkezi ile ülkemizde de hizmet vermektedir.

Facebook Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
11820

Haftanın tüm günlerinde sabah 09:00 dan gece 02:00 ye kadar kullanıcılarına hizmet veren facebook çağrı merkezi; avea vodafone ve turkcell gsm oparatörlerinden aranabilmektedir. Aramalarda ücretlendirme dakika başı 299 kuruş olarak belirlenmiştir.

Facebook Çağrı Merkezi Numarası

Facebook çağrı merkezi numarasını kullanmadan önce dikkat etmeniz gereken bu hizmetin ücretli olduğudur. Ücret ödemeden çağrı merkezi numarası yerine facebook müşteri desteklerini kullanabilirsiniz. Burada bir çok sorununuza kolay çözüm önerileri bulabilirsiniz.

Facebook hesabınıza her hangi bir nedenden dolayı erişemiyorsanız şifrenizi sıfırlamak için aşağıda vermiş olduğumuz linki kullanabilirsiniz.

Facebook Şifre Sıfırlama

Arama Terimleri: facebook çağrı merkezi, facebook çağrı merkezi numarası, facebook müşteri hizmetleri numarası, facebook iletişim bilgileri, facebook telefon no, facebook irtibat tel, facebook canlı destek, facebook müşteri temsilcisi, facebook şikayet hattı, facebook müşteri hizmetleri

1.596 Yorum

  1. Şeyda 2 Temmuz 2018
  2. zeynepnur 7 Temmuz 2018
  3. Suat Uzunoglu 8 Temmuz 2018
  4. Kubilay 26 Eylül 2018
  5. Rahşan eyüboğlu 5 Ekim 2018
  6. ayten yalin 21 Ekim 2018
  7. ramis 30 Aralık 2018
  8. fatma ZeynepAhu Kotanoğlu KAYA 31 Ocak 2019
  9. seher metin 5 Nisan 2019
  10. Mehmet Fazıl Koçak 30 Nisan 2019

Yorum Yap