Hummel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Hummel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hummel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Danimarka asıllı olan spor giyim markası Hummel Almanya’da 1923 yılında kurulmuştur. Futbol, hentbol, ragbi, shinty, voleybol formaları üretmekle birlikte futbol ve voleybol ayakkabıları üretmektedir.

Spor giyimde bir çok daldaki spor kulüplerine sponsor olduğu gibi Survivor Türkiye’ye de sponsor olmuştur. Bayan, erkek, kız çocuk ve erkek çocuk spor giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar ürünleri tasarlayıp satışa sunmaktadırlar.

Canlı, hareketli ve yaban arısı sembollü tasarımları ile spor giyime renkli bir hava getirmiştir. Uygun fiyatlarıyla cazip fırsat ve kampanyalı ürünleriyle her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz ürünlere sahiptir.

Özel ve geniş koleksiyonlarıyla rakip tanımayan Hummel Online alışveriş imkanına da sahiptir. Ayrıca sizlere hizmetin en güzelini vermek için çağrı merkezi iletişim telefon numarasıyla sorularınızı yanıtlamaktadır. Aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz numaradan Hummel Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile onlara ulaşabilir sorularınızın cevabını müşteri temsilcileri aracılığıyla alabilirsiniz.

Hummel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 472 19 23
0212 643 19 23

Dilerseniz e-mail yoluyla da müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
onlinesupport@hummel.net

Arama Terimleri: hummel iletişim bilgileri, hummel telefon no, hummel irtibat tel, hummel canlı destek, hummel müşteri temsilcisi, hummel şikayet hattı, hummel müşteri hizmetleri

124 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla