Züber Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Züber Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Züber çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Züber müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Züber şikayet hattına erişebilirsiniz. Züber müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Züber Çağrı Merkezi Numarası

Yemek öncesi ve sonrası severek yenen atıştırmalıklar hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Bazen karnımızı doyurmak için bazen de televizyon seyrederken çay ya da kahvenin yanında bu atıştırmalıklar tercih edilmektedir. Damak tadımıza uygun ve lezzetli olanları da bizler için önemlidir. Bu ürünlerin taze olarak tüketilmesi gerekir. Züber 2017 yılında kurulmuş olan bir firmadır. Gıda sektöründeki tecrübesi ile müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Günümüze gelene kadar ürün çeşitliliğini de hep artırmıştır. Ürünlerini kaliteli hammadde, yüksek donanımda teknoloji ve hijyenik olarak paketlenme ile müşterilerine ulaştırmaktadır. Yüksek kalite, üstün hizmet anlayışı ile müşterilerine yaklaşım göstermektedir. Seveceğiniz birçok atıştırmalık üreten bir firmadır. Ayrıntılı bilgi için internet sitesini incelemenizi ve çağrı merkezlerini arayarak merak ettiklerinizi sormanızı tavsiye ederiz.

Züber çağrı merkezi numarası 0(212) 287 10 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Züber Müşteri Hizmetleri Numarası

Züber ürünleri arasında; protein değeri yüksek olan meyve topları %100 doğal ve glütensiz olarak üretilmektedir. Antep fıstığı ile kaplı, kakaolu fındık ezmeli meyve topları katkısız, koruyucusuz ve şeker ilavesi yapılmadan üretilmiştir. Lokumlar farklı lezzetlerde kişilere sunulmaktadır. Çekirdeksiz hurma, fıstık ezmeli, kakaolu, meyveli barlar arasında istediklerinizi seçebilirsiniz. Bar paketlerinde 12 adet bulunmaktadır. İş yerinde atıştırmak, eve gelen misafirlerinize sunmak ya da çocukları sevindirmek için bunlardan alabilirsiniz. Fıstık ezmesi çeşitlerini kahvaltıda ve atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. Ayrıca bir yakınınızı ziyarete gittiğinizde hediye paketlerinden satın alarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Markanın ürünleri otuz binden fazla satış noktalarında satılmaktadır. Ünlü mağazalarda ve alışveriş merkezlerinde markanın birçok ürünü ile karşılaşacaksınız. İnternet sitesinden de güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak ürünlerle ilgili istek, dilek ve önerilerinizi de bildirebilirsiniz.

Züber müşteri hizmetleri numarası 0(212) 287 10 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Züber Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Züber ürünlerini uygun fiyatlar ve ücretsiz kargo avantajı ile online satın alabilmeniz mümkündür. Firma ile direkt bağlantı kuracak kişiler 0(212) 287-1012 numaradan iletişim kurabilirler. Sosyal medya hesaplarınızdan takip edebileceğiniz gibi zuber@alternagida.com mail adresinden yazılı iletişime de geçebilirsiniz.

Züber müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0(212) 287 10 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Züber Şikayet Hattı

Züber kaliteli ve sağlıklı atıştırmalıkları sizlere sunmaktadır. Ürünlerle ilgili şikayetler müşteri hizmetlerine iletilebileceği gibi internet sitesindeki “bizimle iletişime geçin” bölümünü doldurarak da şikayet oluşturabilirsiniz. Yapılan şikayetler değerlendirilerek size geri dönüş sağlanacaktır.

Züber şikayet hattı 0(212) 287 10 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Züber müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Züber şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Züber Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 212 287 10 12

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Züber çağrı merkezi numarasına 0(212) 287 10 12 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Alterna Gıda
Adres : Alterna Gıda Sanayi Paz. ve Tic. A.Ş. Akçaburgaz Mah 592.Sok No:8/2 Esenyurt / İstanbul
E-Posta : zuber@alternagida.com
Telefon : 0(212) 287 10 12

Arama Terimleri: Züber iletişim bilgileri, Züber telefon no, Züber irtibat tel, Züber canlı destek, Züber müşteri temsilcisi, Züber şikayet hattı, Züber müşteri hizmetleri numarası, Züber çağrı merkezi numarası, Züber iletişim numarası, Züber çağrı merkezi, Züber müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap