Sancaktepe Bölge Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sancaktepe Bölge Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sancaktepe Bölge Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sancaktepe Bölge Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Sancaktepe Bölge Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sancaktepe Bölge Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Sancaktepe Bölge Hastanesi, İstanbul’da hizmet veren bir özel hastanedir. 2001 yılında bir tıp merkezi olarak hizmet hayatına atılıp 2003 yılında beldeye ait tek hastane olarak hizmet vermeye devam eden hastane, Sancaktepe ve yakınında yaşayan kişilerin sıklıkla tercih ettiği ve memnun kaldığı hizmet politikası ile bugün de hizmet vermeye devam etmekte. 17 yıldır vermiş olduğu hizmetler ve profesyonel sağlık ekibi ve ekipmanları ile bölgenin en bilinen ve en sık tercih edilen hastanesidir. 2020 yılında yenilenen binası ve ekipmanları ile bölgede hizmet vermeye devam etmektedir. Hastane, uluslararası kalitede sunduğu hizmet anlayışıyla dünyanın pek çok farklı bölgesinden hasta kabulünde bulunmaktadır. Hastanenin çağrı merkezi numarası   0(216) 621 13 13’tür. Ayrıca hastaneye ait online web sitesi üzerinden ya da e-mail adresinden de hastane ile irtibata geçmek mümkündür.

Sancaktepe Bölge Hastanesi çağrı merkezi numarası 0216 621 13 13 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sancaktepe Bölge Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

İstanbul içerisinde hizmet veren pek çok özel hastane bulunmaktadır, fakat hastane özellikle Sancaktepe bölgesinde vermiş olduğu kaliteli hizmetlerle ön plana çıkmaktadır. Bölgede hizmet veren ilk hastane olması sebebiyle de oldukça büyük önem arz etmektedir. Profesyonel ekibi, hijyenik koşulları, sahip olduğu son teknoloji ekipmanları ile sıklıkla tercih edilen hastane hem bölgeden hem de ülkenin ve dünyanın farklı bölgelerinden hasta kabulünde bulunmaktadır. Hastaneye ve vermiş olduğu hizmetlere dair herhangi bir bilgi almak isteyen kişiler müşteri hizmetleri numarası olan  0(216) 621 13 13’ten bilgi edinebilir. Firmaya ait online web sitesini ziyaret ederek de verilen hizmetlere ve hastane bünyesinde bulunan bölümlerle ilgili bilgilere erişim sağlamak mümkün olmaktadır.

Sancaktepe Bölge Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0216 621 13 13 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sancaktepe Bölge Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastane, çeşitli bölümlerde sağlık hizmeti vermektedir. Obezite tedavisi, ağız ve diş sağlığı, kulak burun boğaz, ortopedi ve travmatoloji, plastik cerrahi, göz sağlığı, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk ürolojisi ve medikal estetik gibi pek çok farklı alanda hizmet vermeye devam eden firma, vermiş olduğu hizmetlerin çeşitliliği ile dikkat çekmektedir. Çoğu hastanede bulunmayan hizmetlerin bölge hastanesinde sunulması da hastalar açısından oldukça önemli bir artıdır. Hastaneden vermiş oldukları hizmetlere dair, randevu sorgulamaları için ya da randevu talebi oluşturmak için direkt olarak bilgi almak ve bağlanmak isteyen kişiler, yukarıda belirtilen numaradan hastane ile iletişim kurabilirler. Belirtilen numaraya ek olarak hastaneye ait info@sancaktepebolgehastanesi.com e-mail adresi aracılığıyla ya da hastaneye ait online web sitesi olan www.sancaktepebolgehastanesi.com adresi aracılığıyla kolayca iletişim kurabilirler.

Sancaktepe Bölge Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 621 13 13 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sancaktepe Bölge Hastanesi Şikayet Hattı

Hasta memnuniyetini ön planda tutan ve profesyonel bir sağlık hizmetini hastaları ile buluşturmak isteyen hastane, birbirinden farklı pek çok sağlık hizmetini bünyesinde barındırmaktadır. Herhangi bir şikayetle başvuruda bulunan hastalara en kısa sürede en kaliteli hizmeti sunmak isteyen hastane, hizmet politikası gereği müşteri mağduriyetini önleyecek ve memnuniyeti ön planda tutacak şekilde hizmet hayatını sürdürmektedir. Öncelikli hedef kaliteli bir sağlık hizmetini kısa sürede hasta ile buluşturmaktır. Bu sebeple hastane, başvuruda bulunan ve randevu talebi oluşturan hastalara kısa süre sonrası için hatta bazı durumlarda aynı gün içerisinde olacak şekilde randevu oluşturmaktadır ve oldukça kısa bir süre içerisinde hizmet vermektedir. Verilen hizmetlerle ilgili olarak hastaneye yönelik bütün şikâyet, görüş, soru ve öneriler yukarıda da belirtilen çağrı merkezine ait sabit hat üzerinden iletilebilmektedir. Sabit hat üzerinden şikâyette bulunabilmenin yanı sıra yukarıda belirtilen hastaneye ait online web site üzerinden ya da e-mail adresi üzerinden verilen hizmetlerle ilgili şikâyet ve görüşleri hastane yönetimine iletmek mümkün olmaktadır.

Sancaktepe Bölge Hastanesi şikayet hattı 0216 621 13 13 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sancaktepe Bölge Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sancaktepe Bölge Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sancaktepe Bölge Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 621 13 13

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sancaktepe Bölge Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0216 621 13 13 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Osmangazi Cad. No:34 Sarigazi, Sancaktepe / İstanbul
E-Posta : info@sancaktepebolgehastanesi.com
Telefon : 0216 621 13 13

Arama Terimleri: Sancaktepe Bölge Hastanesi iletişim bilgileri, Sancaktepe Bölge Hastanesi telefon no, Sancaktepe Bölge Hastanesi irtibat tel, Sancaktepe Bölge Hastanesi canlı destek, Sancaktepe Bölge Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum yapın