Eve Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Eve Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eve çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Eve müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2015 Nisan ayında ilk mağazasını açmıştır. Kişisel bakım ve kozmetik sektöründe açılan mağaza üzerinden bir buçuk yıl geçtikten sonra internet üzerinden satış için eveshop.com.tr açılmıştır. Yüzde doksan üstü kadın çalışan hedefi olan mağaza bu konuda gerekli çalışmaları yapmaktadır.

Turgut Aydın Holding tarafından kurulan mağaza kendi sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Kişisel bakım ve kozmetik sektöründen kaliteden taviz vermeyen ve müşteri memnuniyetine önem veren firma olarak karşımıza çıkmaktadır.

Satılan ürünlerin orjinalliği konusunda ayrıca hassasiyet gösteren firma ürünlerin depoya girmeden ve depodan müşteriye giderken kontrol edilmektedir.

Eve Çağrı Merkezi Numarası

Yurt dışından tedarik edilen ürünler gümrük kontrolleri yapılarak mevzuata uygun şekilde getirilmektedir. Müşterilerine en iyi ürünleri uygun fiyata sunmayı hedefleyen firma bu yönüyle sektöründe kalıcı bir yer edinmektedir. Güvenli alış veriş yöntemi ile müşterilerinin alış verişinde olabilecek sorunları minimuma indirmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Eve müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Eve ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Eve çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Eve Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

 0850 393 10 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Eve çağrı merkezi numarasına 0850 393 10 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

MERKEZ
Saray Mahallesi, Naya Sokak No:3/A Kat:3 34768 Ümraniye, İstanbul

E-Posta: info@eveshop.com.tr

E-Ticaret Müşteri Hizmetleri
Müşteri Hizmetleri: 0(850) 393 1000

DEPO ADRES
Anadolu Mahallesi Kanuni Caddesi No:18-B Tuzla İstanbul

Telefon: 0(216) 304 29 55

Faks: 0(216) 304 29 88

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Eve sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Eve iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Eve iletişim bilgileri, Eve telefon no, Eve irtibat tel, Eve canlı destek, Eve müşteri temsilcisi, Eve şikayet hattı, Eve müşteri hizmetleri numarası, Eve çağrı merkezi numarası, Eve iletişim numarası

Yorum Yap