telekurye şikayet hattı

Telekurye Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Tele Kurye Dağıtım Anonim Şirketi toplu dağıtım ve toplu dağıtımların yanı sıra müşterilerine özel saha operasyon çözümleriyle hizmet vermektedir ve bu alanda kendinden oldukça söz ettirmektedir. Firma bin dokuz yüz doksan dört yılında kurulmuş olup, tüm Türkiye’de yüz yirmi sekiz acente, yüz kırk dört mobil şube ve bin yüz dağıtıcısı ile hizmet vermekte olup her geçen zaman ile birlikte çalışmalarını ve sayılarını arttırmaya devam etmektedir. Aylık üç buçuk milyon adete yakın dağıtım sayıyla sektör lideri arasında olan firma Ulaştırma Bakanlığı’nın ülke genelinde dağıtım yapabilme lisansı olan M2 yetki belgesi ve Bilgi Teknolojileri Ve İletişim Kurumu Yetki Belgesi sahip olup gerekli ekipman ve belgeler ile hizmetinde kaliteyi birleştirmeyi hedeflemiştir.

Tüm çalışanlarının bireysel gelişim ve kariyer hedeflerine katkı sağlayacak uygun ortamı oluşturarak her çalışan ve organizasyondaki her iş eşit olarak değerlendirmeyi hedefleyen firma günden güne büyümesine ve gelişmesine devam etmektedir. Şeffaflık ve güven esasına göre çalışma biçimini mesleki bir sorumluluk olarak görerek yapacağı tüm yeni uygulamalar için en önemli yol gösterici, çalışanlarını eleştiri ve öneriler ile geliştirmeye ve en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadırlar. Hayatını kolaylaştıracak ve iş verimliliğini arttıracak tüm sistem ve araçları geliştirerek insan kaynakları ekibini tüm çalışanları için kolay erişilebilen bir durumda tutarak kendini büyütmeye devam etmektedir. Firma haliyle büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetine oldukça önem vermekte ve telekurye çağrı merkezi numarası aktif olarak çalışır durumda tutulmaktadır.

Başarılarının ardındaki en önemli kaynağı çalışanları olarak gören telekurye gelişimine devam ederken çalışanlarını da geliştirerek bütünsel olarak büyümesine devam etmektedir. Bu doğrultuda şirket içerisinde açılan pozisyonlarda doğru kişileri seçmek en önemli hedefleri haline gelmiştir ve kriterler pozisyonlarına göre her ne kadar farklılık gösterse de her pozisyon için ortak beklentileri Telekurye Değer ve Davranış Kuralları çerçevesinde; sonuç odaklılık, yaratıcılık,olumlu iş ilişkileri oluşturmak,problem çözmek, girişkenlik, güçlü iletişim gibi temel yetkinlikleri karşılayan adaylar arasından belirlenerek kaliteden ve hizmetten ödün vermeden gelişimine ve güçlenmesine devam etmektedir.

Telekurye Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün büyümesine ve gelişimine devam eden firma, sektörde kendi adından söz ettirmek ve gün geçtikçe ürün ulaşım çeşitliliğini ve verimliliğini arttırarak kendini yenilemektedir. Müşteri kitlesi büyüdüğü için telekurye müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlamış olup bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaç edinmiştir. Telekurye müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden destek alabileceğiniz gibi öneri istek ve şikayetlerinizi kolaylıkla iletebilirsiniz.

Müşterilerine önem veren ve siparişlerini hazırlarken en uygun fiyata kaliteden ödün vermeden yapmayı amaçlayan firma büyük beğeni toplamaktadır.

Telekurye Çağrı Merkezi İletişim Numarası

(0212) 295 30 60

Yukarıdaki numara üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Ayrıca web sitesi üzerinden hızlı iletişim formu seçeneğini kullanarak talep oluşturabilir sorunlarınız aktarabilirsiniz. Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılmaktadır.

Arama Terimleri: Telekurye iletişim bilgileri, Telekurye telefon no, Telekurye irtibat tel, Telekurye canlı destek, Telekurye müşteri temsilcisi, Telekurye şikayet hattı, Telekurye müşteri hizmetleri, Telekurye çağrı merkezi

Yorum Yap