Duru Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Duru Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Duru çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Duru müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1973 yılında Yaşar Duru önderliğinde açılan bir girişimdir. Yaşar Duru ve Sakıp İnceel tarafından bir ticarethanede başlatılan ticari faaliyet günümüze kadar uzanan serüvenine başlamıştır. Bugün sektörde lider konumunu hedefleyen firma her geçen gün büyümesine devam etmektedir.

Gıda, içecek, temizlik, kozmetik ve diğer ihtiyaç maddeleri ile ön plana çıkan firma oldukça beğeni toplamaktadır. Ayrıca kişisel bakım ürünlerinin satış ve dağıtımında yurt çapında 32.000 noktaya ulaşan hizmet ağıyla bu sektörde varlığından ve adından sıkça söz ettirmektedir.

25.000 metrekare kapalı alanı, 30.000 palet depolama kapasitesi, 35.000 den dazla ürün portföyü, 225 araç filosu ve 353 personeli ile bu sektörde oldukça mesafe kateden firma aynı zamanda da müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Duru Çağrı Merkezi Numarası

Gıda, içecek, temizlik, kozmetik ve diğer ihtiyaç maddeleri ile beğenilen ve oldukça talep gören bir firma durumundadır. Bunun dışında kişisel bakım ürünlerini doğru zamanda doğru yerde bulunabilir kılma hedefi ile durmadan çalışan bir firmadır.

Hizmette ve kalitede sürekliliği sağlama hedefi olan firma bu yönden oldukça sevilmektedir. Başarı odaklı çalışan, ilkeli, saygın gibi özelliklere sahip olma amacı ile gayret gösteren ve bu sebeplerle tercih edilen firma konumundadır. Örnek, öncü ve aynı zamanda alçak gönüllü bir satış ve dağıtım organizasyonu olarak çalışmalarına devam ederken müşteri memnuniyetine de önem göstermektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Duru müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Duru ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Duru çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Duru Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0242 310 50 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Duru çağrı merkezi numarasına 0242 310 50 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

info@durugrup.com.tr e posta adresine mail göndererek de iletişime geçebilirsiniz.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Duru sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Duru iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Duru iletişim bilgileri, Duru telefon no, Duru irtibat tel, Duru canlı destek, Duru müşteri temsilcisi, Duru şikayet hattı, Duru müşteri hizmetleri numarası, Duru çağrı merkezi numarası, Duru iletişim numarası

2 Yorum

  1. yücel karakaş 4 Ocak 2023
  2. Aysu Felek 4 Kasım 2023

Yorum Yap