DGN Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

DGN Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

DGN Ayakkabı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde DGN Ayakkabı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1991 yılında ilk olarak çanta sektöründe açılan bir firmadır. Zirve hedefi olan ve mağazacılık hayatına yenilikler katma hedefi ile açılan mağaza ilerleyen yıllarda büyümesine devam etmiştir.

Birbirinden güzel ürünleri piyasaya sürerken kaliteden taviz vermeyen firmadır. Birkaç sektörde varlığını sürdüren firma özellikle çanta sektöründe adından söz ettirmektedir. Bunun yanında ayakkabı sektöründe de önemli bir yer edinmiştir.

DGN Ayakkabı Çağrı Merkezi Numarası

2013 yılında internet üzerinden satış yapan firma sattığı ürünlerin arkasında durmaktadır. Müşterilerine en iyi şekilde kaliteli ürünleri gönderen firma satış sonrası destek noktasında da müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için DGN Ayakkabı müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen DGN Ayakkabı ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi DGN Ayakkabı çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

DGN Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 1 732

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. DGN Ayakkabı çağrı merkezi numarasına 444 1 732 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı:Talipsan Mağazacılık Anonim Şirketi – Doğan Çanta

Telefon:444 1 732

Faks:0332 352 68 44

Adres:Fevzi Çakmak Mah. Aykent Ayakkabıcılar Sitesi 10704 Sok. No:1 Karatay

E-posta:webbilgi@dgn.com.tr

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren DGN Ayakkabı sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi DGN Ayakkabı iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: DGN Ayakkabı iletişim bilgileri, DGN Ayakkabı telefon no, DGN Ayakkabı irtibat tel, DGN Ayakkabı canlı destek, DGN Ayakkabı müşteri temsilcisi, DGN Ayakkabı şikayet hattı, DGN Ayakkabı müşteri hizmetleri numarası, DGN Ayakkabı çağrı merkezi numarası, DGN Ayakkabı iletişim numarası

Yorum Yap