Fullamoda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fullamoda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fullamoda çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Fullamoda müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

MD FULLA’yı 1998’de Musa Dengiz açarak sektöre giriş yapmıştır. İlk olarak Ankara şehrinde kurulan mağaza günümüzde Türkiye geneli 55 mağaza ile hizmet vermektedir. Bu ürünlerin internet ortamında satışı için e ticaret sitesi ise 2016 yılının Aralık ayında açılarak hizmet vermeye başlamıştır.

Binlerce ürünü ile birçok kategoride ürün satışı yapan firma her geçen gün daha fazla tanınmakta ve talep edilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak kalitesinden taviz vermeyen ve sektöründe önemli bir yer edinmek isteyen firma bu alanda adından söz ettirmektedir.

Fullamoda Çağrı Merkezi Numarası

Uygun fiyat politikasıyla hareket eden firma en iyi hizmeti sunma hedefi ile seçip talep ettiğiniz ürünleri en kısa sürede ve en sağlıklı bir şekilde sizlere ulaştırmayı amaçlamaktadır. Gelişen teknoloji ile üretilen ürünlerin modasını sürekli takip ederek ürün yelpazesini genişleten ve kalite ile uygun fiyatı birleştiren firma kendi sektöründe oldukça önemli bir yer edinmiştir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Fullamoda müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Fullamoda ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Fullamoda çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Fullamoda Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 440 00 06

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Fullamoda çağrı merkezi numarasına 0850 440 00 06 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük

MUSA DENGİZ TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Adres
Bahçekapı Mah. 2460 Sokak No:20 ŞAŞMAZ Etimesgut/ANKARA

Müşteri Hizmetleri
Hafta içi: 09:00 – 18:00 / Cumartesi: 09:00 – 15:00
0850 440 00 06

Mağaza İletişim
Hafta içi: 09:00 – 18:00 / Cumartesi: 09:00 – 15:00
0850 440 00 06

Mail Adresi
info@fullamoda.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Fullamoda sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Fullamoda iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Fullamoda iletişim bilgileri, Fullamoda telefon no, Fullamoda irtibat tel, Fullamoda canlı destek, Fullamoda müşteri temsilcisi, Fullamoda şikayet hattı, Fullamoda müşteri hizmetleri numarası, Fullamoda çağrı merkezi numarası, Fullamoda iletişim numarası

Yorum Yap