YKM Kitap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

YKM Kitap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

YKM Kitap çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde YKM Kitap müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden YKM Kitap şikayet hattına erişebilirsiniz. YKM Kitap müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

YKM Kitap Çağrı Merkezi Numarası

O meşhur sözde hiç okuyan ile okumayan bir olur mu, der. Nitekim okumanın bilim insanlarının da ifade ettiği gibi çok sayıda faydası vardır. Ülkemizde de dünyada olduğu gibi kitap alanında çok sayıda yayınevi ve kitap satış adresi bulunuyor. İşte onlardan bir tanesi de kısa adı YKM Kitap olan Ankara menşeili online olan kitap satışı yapan e-ticaret platformudur. Çok değişik farklı gereksinimler için çok sayıda kitap satılan bir adrestir. Nitekim birçok insan da bu kitapevinin çağrı merkezi numarası nedir öğrenmek istiyorlar.

YKM Kitap çağrı merkezi numarası 0850 303 09 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

YKM Kitap Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağımızın internet çağı olduğu bir dünyada insanlar artık kapı kapı dolaşıp alışveriş yapmıyorlar. Bunun yerine internet üzerinden sipariş geçiyorlar. Nitekim kitap almak için de bu kitapevini tercih edenler siteye ücretsiz ve kolay bir biçimde üye olduktan sonra kolayca sipariş verebiliyorlar. Hem de ne zaman gereksinim duyarlar ise o zaman. Yine de bir nedenden ötürü bu kitapevinin müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçmek isteyenler 0850 303 09 56 numarasını kesintisiz diledikleri zaman arayabilirler.

YKM Kitap müşteri hizmetleri numarası 0850 303 09 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

YKM Kitap Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu noktada benzer birçok işyerinde olduğu gibi burada da bu kitapevinin direkt bağlanma numarası nedir insanlar öğrenmek istiyorlar. Bu noktada yapılabilecek iki şey bulunuyor. Bunlardan ilki üstte ifade edilen numarayı aradıktan sonra görüşülmek istenilen kişinin dahili numarası biliniyor ise tuşlanması yok eğer bilinmiyor ise santral operatöre bağlandıktan sonra kiminle görüşülmek isteniyor ise onun isminin verilmesidir. Kitapçıya ulaşmak için bilinen tek numara üstte yer alan numaradır.

YKM Kitap müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 303 09 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

YKM Kitap Şikayet Hattı

Kitap sipariş verdiniz geç geldi ya da yanlış geldi gibi muhtelif türden sorunlar yaşayıp şikayet hakkınızı kullanmak istediğiniz zaman bu kitapevinin şikayet hattı numarasını aramanız gerekir. Bunun için de yine üstte belirtilen numarayı aramanız ve anında hiç zaman kaybetmeden şikayetinizi yapmanız gerekir. Firma bu konuda oldukça hassas davranıyor ve tüm sorunları ivedilikli olarak çözme anlamında ciddi bir gayret gösteriyor. Mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışan bir firma olduğunu bilhassa ifade etmek gerekir.

YKM Kitap şikayet hattı 0850 303 09 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen YKM Kitap müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri YKM Kitap şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

YKM Kitap Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 303 09 56

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. YKM Kitap çağrı merkezi numarasına 0850 303 09 56 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Resmi Adı : YKM YAYINCILIK KİTAP BASIM DAĞITIM EĞİTİM VE TİCARET LTD. ŞTİ.
Telefon Numarası: 0850 303 09 56
E-mail İletişim Adresi : info@ykmkitap.com
Adres Bilgisi : Kavacık Subayevleri Mah. Şehit Makbule Sk.no:46/A

Arama Terimleri: YKM Kitap iletişim bilgileri, YKM Kitap telefon no, YKM Kitap irtibat tel, YKM Kitap canlı destek, YKM Kitap müşteri temsilcisi, YKM Kitap şikayet hattı, YKM Kitap müşteri hizmetleri numarası, YKM Kitap çağrı merkezi numarası, YKM Kitap iletişim numarası, YKM Kitap çağrı merkezi, YKM Kitap müşteri hizmetleri direk bağlanma

7 Yorum

  1. Gözde Karayel 14 Ekim 2021
  2. Zeliha ÇAKAL 19 Ekim 2021
  3. Hatice Emre 26 Ekim 2021
  4. Gnc 8 Ocak 2022
  5. naciye 26 Ekim 2022
  6. gül 14 Şubat 2023
  7. celalettin bal 11 Kasım 2023

Yorum Yap