Ema Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ema Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ema Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ema Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ema Turizm şikayet hattına erişebilirsiniz. Ema Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ema Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Ema Turizm; 2021 yılında Kocaeli merkezli olarak kurulan bir otobüs firmasıdır. Şu anlık 20 adet otobüs durağına ev sahipliği yapmaktadır. Popüler duraklarından sonra müşteri sayısı gittikçe artmakta olan firmanın ilerleyen aylarda yeni durakları da bünyesinde barındırması bekleniyor. Otobüs yolculuklarında güvenli seyahat esastır. Bu düşünceyle firma, teknolojinin sunduğu tüm seyahat güvenliği olanaklarından tam anlamıyla yararlanıyor ve sektördeki en deneyimli çalışanları seçerek güvenlik standartlarını en üst seviyeye çıkarıyor. Müşterilerinin sağlığı firmanın ilk önceliğidir. Bu nedenle otobüslerinde en yüksek hijyen standartlarını koruyor, yetkililerin tavsiyelerini hemen uyguluyor ve gerekli bilgilendirmeleri anında sağlıyorlar. Ayrıcalıklı yolculuk sunan firma, yeni ve üst düzey filosu ile benzersiz bir yolculuk deneyimi yaşatıyor.

Müşterilerinin her daim yanında olan firma, tüm otobüs duraklarına ait iletişim numarası bulundurmaktadır. İlgili olduğunuz şehrin firma telefon numarasına ulaşmak için markanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İstek, öneri ve şikayetlerinizi 0532 689 43 72 numaralı telefon hattını arayarak müşteri temsilcisine iletebilirsiniz. Ayrıca firma web sitesini ziyaret ederek iletişim formunu doldurabilir, sizinle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz. Hızlı çözümler ve alternatifler sunan firma, müşterilerin çözüm odağı olmaktadır. İletişim kurduğunuz konuyla özverili olarak ilgilenip titizlikle çözüme kavuşturmaktadır.

Ema Turizm çağrı merkezi numarası 0539 856 93 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ema Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Bilet satın alma, bilet bilgilerinde değişiklik gibi istek öneri ve şikayetlerinizde 0532 689 43 72 numaralı telefon hattını arayarak firmayla iletişime geçebilirsiniz. Bulunduğunuz konumdaki ya da ilgili olduğunuz konumdaki yazıhaneye ulaşmak için firma web sitesine giriş yaparak hızlıca diğer telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Müşterilerine bir diğer sunduğu seçenek ise tüm araçlarına dair plaka ve telefon numarasını web sitelerinde açık olarak paylaşmalarıdır. Direkt olarak otobüsle yaşadığınız bir sorunda ilgili numarayı arayarak daha kısa bir sürede sorunun çözüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Şirket çalışırken “konforundan ödün verme” prensibiyle yoluna devam etmektedir. Daha yeni bir firma olmasına rağmen adını tüm Türkiye’ye duyurmuş ve binlerce yolcuyu güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşması gereken yerlere yolculuğunu sağlamıştır. Firmanın popüler durakları arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Çanakkale, Antalya, Bursa, Adana, Gaziantep, Konya, Kayseri, Diyarbakır, Mersin, Samsun, Van, Hatay (Antakya), Şanlıurfa, Balıkesir, Erzurum, İstanbul Havalimanı, İzmit (Kocaeli) bulunmaktadır. Gönül rahatlığıyla firmayı tercih edebilir güvenli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Ema Turizm müşteri hizmetleri numarası 0539 856 93 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ema Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri otobüsle bir yere mi gider bir yerden mi döner bilinmez ama bilinen bir şey var ki artık otobüslerde konfor, güven ve rahatlık bir başkadır. Firma sayesinde bu konfor, güven ve rahatlığı yakalayarak unutulmaz otobüs yolculuğunun tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıcalıklı yolculuk deneyimiyle yolcularına benzersiz bir yolculuk sunan firma 2. yılında hızla büyümekte ve gelişmeye devam etmektedir. Müşterilerinin istek ve önerilerini dikkate almak firmanın gelişimine yardımcı olmaktadır.

Ema Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0539 856 93 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ema Turizm Şikayet Hattı

Tüm işlemlerinizde sorularınıza yanıt alabilmek için müşteri hizmetleri ekibine 7/24 ulaşabilirsiniz.  Otobüs biletinizi istediğiniz yerden, kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz. Firma, gideceğiniz yere rahat ve zamanında ulaşmanızı sağlamak için hizmetinizdedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin birçok yerinden popüler otobüs seferlerini düzenleyen firma; teknolojiyi ve gelişen güncel deneyimleri yakından takip ederek her geçen gün yolcularına kolaylık ve avantajlar sunmak için büyük çaba sarf etmektedir. Geniş filosu, tecrübeli kaptanları ve güler yüzlü çalışanları ile tüm Türkiye’ye hizmet etmeye devam eden firma her zaman en iyi, en kaliteli hizmeti sunmak için çabalamaktadır.

Ema Turizm şikayet hattı 0539 856 93 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ema Turizm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ema Turizm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ema Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0539 856 93 89

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ema Turizm çağrı merkezi numarasına 0539 856 93 89 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Telefon : 0539 856 93 89

Arama Terimleri: Ema Turizm iletişim bilgileri, Ema Turizm telefon no, Ema Turizm irtibat tel, Ema Turizm canlı destek, Ema Turizm müşteri temsilcisi

Yorum Yap