Elenora Güzellik Merkezi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elenora Güzellik Merkezi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Elenora Güzellik Merkezi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Elenora Güzellik Merkezi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Elenora Güzellik Merkezi şikayet hattına erişebilirsiniz. Elenora Güzellik Merkezi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Elenora Güzellik Merkezi Çağrı Merkezi Numarası

Bütün kadınlar güzeldir. Hiçbirinin güzellik salonlarına aslında ihtiyacı yoktur ancak kadınlar zaten var olan güzelliklerine güzellik eklemek istedikleri zamanlarda güzellik merkezlerine başvururlar. Güzellik merkezlerinde epilasyondan laminasyona, protez tırnak şekillerinden cilt bakımına kadar her türlü hizmet bulmak oldukça mümkündür. Ancak bu işler kesinlikle işinin ehli olan güzellik uzmanları tarafından yapılmalıdır. Herhangi bilgisiz bir insan tarafından yapılması kesinlikle insanı etkileyecek ve olumsuz sonuçlara yol açabilecektir. Elenora güzellik merkezi pek çok farklı ilde olmakta ve ekibi ile en güzel hizmeti insanlara sunmaktadır ancak kimi zaman müşterilerin bir şeyleri beğenmemesi oldukça mümkündür.

Kiminin tırnağı gerektiğinden önce çıkarken kimi belki de ipek kirpik işleminden rahatsızdır. Bu gibi durumlarda da insanlar bir görüşme ile dertlerini anlatmak ister. Bu işletmenin çağrı merkezi numarası ayrı olarak bulunmasa da arayabileceğiniz numaraları mevcuttur. Pek çok farklı ilde vardır. Ankara bölgesindeki işletme için (0312) 621 18 08 numarasını arayabilirsiniz. Ordu bölgesindeki işletme için (0452) 333 42 55 numarasını arayabilirsiniz. Bursa’da 0224 513 00 22 numarasını, İzmir’de de 0552 735 68 35 numarasını arayabilirsiniz.

Elenora Güzellik Merkezi çağrı merkezi numarası 444 49 51 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elenora Güzellik Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası

Herhangi olumsuz bir durumda insanların en çok istediği şeylerden birisi de bu olumsuzluğun sorumlusu ya da sorumlusu sayılabilecek bir insan ile iletişim kurmaktır. Bunun için kimi zaman güzellik uzmanlarından hizmet alan müşteriler yetkili kişilerle konuşarak sorunlarını geçirmek isterler. Kimi zaman müşteriler yapılan işlemlerin sonradan bir etkisini hissettiğinden kimi zaman ise yaptırdıkları hizmetin süresinden önce ortaya gelmiş değişiklikler yüzünden uzmanlarla konuşma gereksinimi duyar.

Bunun için de müşteri hizmetleri numarası büyük önem taşımaktadır. Bu işletme neredeyse 10 tane farklı ilde bulunmakta olup hepsinin müşteri hizmetleri numarası da birbirinden farklıdır. Eğer İzmir şubeden hizmet alıyorsanız 0552 735 68 35 numarasını, eğer Bursa şubeden hizmet alıyorsanız 0224) 513 00 22 numarasını, eğer Ankara şubesinden hizmet alıyorsanız (0312) 621 18 08 numarasını, eğer Ordu şubesinden hizmet alıyorsanız (0452) 333 42 55 numarasını aramanız müşteri hizmetleri numaralarını aradığınızda aldığınız hizmet ile eş değer olacaktır.

Elenora Güzellik Merkezi müşteri hizmetleri numarası 444 49 51 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elenora Güzellik Merkezi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Genelde insanların en çok rahatsızlık duydukları şeylerden birisi de bir çağrı merkezi ya da müşteri hizmetleri arandığı zaman telesekreterin araya girerek insanların zamanını almasıdır. Bu durum pek çok firmada önlenebilmek amacı ile belirli numaralar ile atlanmaktadır. Ancak numara ile telesekreteri atlama işlemi bu işletme için geçerli değildir. Bunun en büyük sebebi de firmanın herhangi bir telesekreteri olmadığından kaynaklanmaktadır. Bu da demek olur ki eğer bir müşteri herhangi sorun ya da soru sorma durumunda firmanın ilgili numarasını aradığında herhangi bir telesekretere takılmadan bizzat ilgili birim ile irtibata geçecektir.

Elenora Güzellik Merkezi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 49 51 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elenora Güzellik Merkezi Şikayet Hattı

Her insanın hizmet ve bu hizmetin getirileri hakkında geri dönütleri farklı olmaktadır. Kimi insanlar lazer ya da epilasyon sonrası herhangi bir yan etkiden şikayetçi iken kimi yeni yaptırdığı protez tırnağının kırılmasından ya da gerektiğinden önce çıkmasından şikayetçi olabilmektedir. Bu ve bunun gibi şikayet durumunda da insanlar şikayet hatlarını arayarak durumu anlatmak gereksinimine girer. Ancak bu firma için maalesef herhangi bir şikayet hattı bulunmamaktadır. Bu hiçbir şekilde firma hakkında şikayetlerinizi bildiremeyeceğiniz ya da dile getiremeyeceğiniz anlamına gelmemelidir. Şirket hakkında herhangi bir durumdan dolayı şikayetiniz bulunuyor ise bunun için bizzat kurumun çağrı merkezini ya da müşteri hizmetlerini aramanız sizin açınızdan iyi olacaktır. Her ne kadar direkt olarak bir şikayet hattı olmasa da yukarıda belirtilen numaralar arandığında kişiler sizin şikayetlerinizle ilgilenecek ve sizin için sorunu çözmeye odaklanacaktır.

Elenora Güzellik Merkezi şikayet hattı 444 49 51 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Elenora Güzellik Merkezi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Elenora Güzellik Merkezi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Elenora Güzellik Merkezi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 49 51

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Elenora Güzellik Merkezi çağrı merkezi numarasına 444 49 51 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Pegem Akademi Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Hiz. Tic. A.Ş.
Adres : Sancaktepe Mah. Tuna Pasajı No:6 Bağcılar / İSTANBUL
E-Posta : info@elenora.com.tr
Telefon : 444 49 51

Arama Terimleri: Elenora Güzellik Merkezi iletişim bilgileri, Elenora Güzellik Merkezi telefon no, Elenora Güzellik Merkezi irtibat tel, Elenora Güzellik Merkezi canlı destek, Elenora Güzellik Merkezi müşteri temsilcisi

Yorum Yap