Avcılar Hospital Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avcılar Hospital Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avcılar Hospital çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Avcılar Hospital müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Avcılar Hospital şikayet hattına erişebilirsiniz. Avcılar Hospital müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Avcılar Hospital Çağrı Merkezi Numarası

İnsan yaşamında sağlığın öneminin farkında olan hastanemiz bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir. Uzman ekip ve çalışanları ile sağlık sektöründe hizmet vermektedir. Hastane ortamı dışında insanların yardım alabilecekleri alan da bulunmaktadır. Avcılar Hospital çağrı merkezi numarası kullanılarak gerekli bilgiler alınabilmektedir. Hastane çağrı merkezinde bekleyen doktorlarımız, hemşirelerimiz ve ambulans şoförlerimizden oluşan ekimiz bulunmaktadır. Hayatınızın ihtiyaç duyduğunuz her anında bir telefon kadar uzağınızda beklemekteyiz. Çağrı merkezi numaramızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Telefonda sizi bekleyen uzman ve yardım ekibimiz size en kısa sürede yardımcı olacaktır.

Avcılar Hospital çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Avcılar Hospital Müşteri Hizmetleri Numarası

İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet veren hastanemiz Türkiye’nin her yerinden hastaları ağırlamaktadır. Gerek hastane ortamında gerekse hastane dışında uzman kadrosu ile hastalarının yanında yer almaktadır. Avcılar Hospital müşteri hizmetleri numarası bize her zaman ulaşabileceğiniz yollardan biridir. 444 2 999 numaralı telefon hastanemizin çağrı merkezi numarasıdır. Bu numarayı kullanarak bize ulaşabilir ve dilediğiniz yardımı alabilirsiniz. Her zaman ulaşabileceğiniz bu numarayı tuşlayarak alanında uzman ambulans şoförü, hemşire ve doktorlarımıza ulaşabilirsiniz. En kısa süre zarfında sizlere yardımcı olunacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Avcılar Hospital müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Avcılar Hospital Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sağlık, ihmale gelmeyen en önemli durumdur. Biz de bu durumun farkında olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Zamanla yarışan ekibimiz ile sizlere en kısa sürede en iyi şekilde hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Hem hastane içerisinde sizleri sağlığınıza kavuşturuyoruz hem de müşteri hizmetleri ekibimizle yaşadığınız sorunlara çözüm buluyoruz. Avcılar Hospital müşteri hizmetleri direkt bağlanma yöntemi ile çağrı merkezi ekibimize ulaşabilir ve gerekli yardımları alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize direkt bağlanmak için yukarıda bahsedilen numarayı arayarak gerekli yönergeleri izleyebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Avcılar Hospital müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Avcılar Hospital Şikayet Hattı

İnsan sağlığının farkında olarak yürüttüğümüz çalışmalarda memnuniyeti de ön planda tutuyoruz. Bizi tercih eden hastalarımızın memnuniyeti, çalışma yaşamımızda bizi daha çok görev odaklı yapmaktadır. Herhangi bir problemle karşılaşan hastalarımız Avcılar Hospital şikayet hattı ile bizlere ulaşabilmektedir. Dile getireceğiniz şikayetler için müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra avcilarhospital.com.tr internet adresimize giriş yaparak diğer iletişim yollarını da tercih edebilirsiniz.  İnternet sitemizde bulunan iletişim formunu doldurarak şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Şikayetleriniz en kısa süre içerisinde değerlendirilecek ve size geri dönüş yapılacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Avcılar Hospital müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Avcılar Hospital şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Avcılar Hospital Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 2 999

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Avcılar Hospital çağrı merkezi numarasına 444 2 999 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Üniversite Mh. Uran Cd. No:10 Avcılar – İSTANBUL

E Posta İletişim Adresi : sizidinliyoruz@avcilarhospital.com

Çağrı Merkezi İletişim No : 444 2 999

Arama Terimleri: Avcılar Hospital iletişim bilgileri, Avcılar Hospital telefon no, Avcılar Hospital irtibat tel, Avcılar Hospital canlı destek, Avcılar Hospital müşteri temsilcisi, Avcılar Hospital şikayet hattı, Avcılar Hospital müşteri hizmetleri numarası, Avcılar Hospital çağrı merkezi numarası, Avcılar Hospital iletişim numarası, Avcılar Hospital çağrı merkezi, Avcılar Hospital müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap