Karabağlar Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Karabağlar Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Karabağlar Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Karabağlar Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Karabağlar Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Karabağlar Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Karabağlar Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

İzmir’in ilçesi olan Karabağlar, nüfus bakımından şehrin ikinci büyük ilçesidir. Karabağlar Belediyesi, bu bakımdan büyük bir vatandaş kitlesine hizmet götürmektedir. Mevcut Belediye Başkanı hizmetine devam etmektedir. Belediyenin sunduğu hizmetlere ilişkin online işlemler e-devlet kapısı üzerinden rahatlıkla gerçekleştirilmektedir. Bu da vatandaşlara büyük kolaylık sağlamakta olup vatandaşlar oturdukları yerden hiçbir yere gitmeden işlemlerini gerçekleştirmektedir. Belediye ve hizmetlerine yönelik tüm sorular, çağrı merkezi numarası olan 0232 414 76 00-01 numaraları üzerinden ilgililere anında yöneltilebilir.

Karabağlar Belediyesi çağrı merkezi numarası  0232 414 77 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Karabağlar Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Sosyal yardımlar konusunda birçok birimi bulunan belediye, muhtaç ve yoksul durumdaki vatandaşlara ulaşmayı çok önemli bir görev olarak görmekte ve onları kesinlikle ihmal etmemektedir. Yaşanan afet, deprem vb. doğal felaketlerde anında vatandaşının yardımına koşan ve onlar için elinden geleni esirgemeden yapan belediye, mevcut karantina döneminde de dışarı çıkamayan vatandaşlarının imdadına koşmuştur. Engelli ve yaşlı konularında sistematik bir şekilde hizmetlerini sunan belediyenin, müşteri hizmetleri numarası türündeki hızlı iletişim WhatsApp hattı 0538 226 38 84’tür.

Karabağlar Belediyesi müşteri hizmetleri numarası  0232 414 77 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Karabağlar Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İlçenin kentsel dönüşüm süreci devam etmekte iken kentlilerin sosyal dönüşümü maksadıyla belediye personelinin aldığı eğitici eğitimleri ve çeşitli sivil toplum kurumları ile yapılan protokoller bağlamında güçlendirme ve farkındalık çalışmaları yapılmaktadır. Böylelikle vatandaşlara pek çok konuda bilinçlendirme eğitimleri verilmektedir. Madde bağımlılığıyla mücadele konusunda aile eğitimi de belediye bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Şu ana kadar sayısız aktivite, eğitim, kültürel faaliyet ve organizasyon icra eden belediye, her durumda vatandaşının yanında olmayı görev bilmiştir. Belediyeye ilişkin herhangi bir konuda yukarıdaki numaralardan direkt bağlanılıp bilgi alınabilir.

Karabağlar Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma  0232 414 77 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Karabağlar Belediyesi Şikayet Hattı

Kurumsal yönetim anlayışına sahip belediye, tüm vatandaşların haklarını incelikle gözetmekte; hizmetlerini kendi belediyecilik alanına giren her vatandaşa kapsamlı ve eşit şekilde, ayrımcılık yapmadan ulaştırmaya çalışmaktadır. Bu durum, vatandaşları tarafından da takdir edilen ve memnun olunan bir belediyecilik anlayışını ortaya koymaktadır. Belediyeye yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler; 0 232 414 77 77 numarası üzerinden yetkililere kolayca ve anında aktarılabilir.

Karabağlar Belediyesi şikayet hattı  0232 414 77 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Karabağlar Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Karabağlar Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Karabağlar Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

 0232 414 77 77

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Karabağlar Belediyesi çağrı merkezi numarasına  0232 414 77 77 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Cennetoğlu mah., Yeşillik cad. No:232 Karabağlar/İZMİR
Faks İrtibat : 0 232 414 80 00
Santral Telefon No : 0232 414 76 00 – 0232 414 76 01

İstek & Öneriler için İletişim Numarası : 0 232 414 77 77
E posta irtibat bilgisi : him@karabaglar.bel.tr
WhatsApp Hattı : 0538 226 38 84

Arama Terimleri: Karabağlar Belediyesi iletişim bilgileri, Karabağlar Belediyesi telefon no, Karabağlar Belediyesi irtibat tel, Karabağlar Belediyesi canlı destek, Karabağlar Belediyesi müşteri temsilcisi, Karabağlar Belediyesi şikayet hattı, Karabağlar Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Karabağlar Belediyesi çağrı merkezi numarası, Karabağlar Belediyesi iletişim numarası, Karabağlar Belediyesi çağrı merkezi, Karabağlar Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap