Esadaş Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Esadaş Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Esadaş Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Esadaş Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1983 yılında kurulmuştur. Günümüze kadar uzanan yolcuğunda teknolojik gelişmeleri takip ettiği gibi günümüz taşımacılığına en uygun şekilleri tespit ederek uygulamaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı en iyi yolcu karayolu taşımacılık sistemini oluşması için elinden geleni yapan firma her geçen gün müşteri kitlesini arttırmaktadır.

Sektörün öncüsü olma vizyonu ile çağını yakalamayı hedefleyen firma her geçen gün büyümesine devam etmektedir. Kendini sürekli yenileyerek ve geliştirerek çalışmalarına devam etmektedir. Yüksek standartlı ve donanımlı yaklaşık 200 otobüs ile en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Yılda yaklaşık olarak iki buçuk milyon yolcuyu taşıma kapasitesi ile sektöründe oldukça önemli bir yer edinmektedir. Otobüs işletmeciliğini sadece bir taşımacılık değil bir sistem olarak planlayan firma bu alanda adından sıklıkla söz ettirmektedir.

Esadaş Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Satış hizmetleri, seyir hizmetleri, konaklama tesisleri, kalkış noktaları ve varış hizmetlerini en iyi şekilde bütüncül olarak sunan ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firma kendini her yönden geliştirmektedir. Güvenlik ve kaliteyi ilke edinmekte olup model oluşturan lider marka olma amacıyla sektöründe sürekli olarak kendini yenilemekte ve güçlendirmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Esadaş Turizm müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Esadaş Turizm ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Esadaş Turizm çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Esadaş Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 00 25

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Esadaş Turizm çağrı merkezi numarasına 444 00 25 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

ERZURUM ESADAŞ TURİZM Tic. Ltd. Şti.
AdresCumhuriyet Cad. No:7/A Yakutiye/Erzurum/TÜRKİYE
Telefon444 00 25
E-Postainfo@esadas.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Esadaş Turizm sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Esadaş Turizm iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Esadaş Turizm iletişim bilgileri, Esadaş Turizm telefon no, Esadaş Turizm irtibat tel, Esadaş Turizm canlı destek, Esadaş Turizm müşteri temsilcisi, Esadaş Turizm şikayet hattı, Esadaş Turizm müşteri hizmetleri numarası, Esadaş Turizm çağrı merkezi numarası, Esadaş Turizm iletişim numarası

Yorum Yap