Iğdırlı Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Iğdırlı Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Iğdırlı Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Iğdırlı Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Iğdırlı Turizm şikayet hattına erişebilirsiniz. Iğdırlı Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Iğdırlı Turizm Çağrı Merkezi Numarası

1989 yılında Iğdır merkezli olarak kurulan bu otobüs işletmesi, Türkiye’nin her bölgesine otobüs taşımacılığı yapmaktadır. Konuklarına,  dürüstlük ve saygı ilkesinden ödün vermeden hizmet sunan firma, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. 2010 tarihinden beri 50 Travego otobüs ile hizmet sunan firmanın filosu, Mercedes-Benz Türk’ün üretimi olan otobüslerden oluşmaktadır. Yoluna, konforlu araç filosu, firmayı sürekli geliştirme ve yenileme prensibi, doğaya ve insana verdiği değer ile ve her geçen gün kendisini daha genç tutarak devam etmektedir. Firmanın seferleri, araç teknik özellikleri, sefer ücretleri, otobüs içi hizmetler hakkında bilgi ve bilet satın almak için 4 hat olan 0476 228 69 01 numaralı telefondan firma ile iletişim kurabilirsiniz.

Iğdırlı Turizm çağrı merkezi numarası  0476 228 69 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Iğdırlı Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Ulaşım sektöründe, seferin en başından varış noktasına kadar bilgi çağının olanaklarını kullanan firma, müşterilerinin memnuniyeti adına daima profesyonel hizmetler sunmaktadır. Müşteri haklarına saygılı bir biçimde görevlerini yerine getiren firma, konuklarını gitmek istedikleri yere en güvenilir şekilde ulaştırarak bu sektördeki yoluna, büyük bir özen, titizlik ve dikkat ile devam etmektedir. Firmanın müşteri hizmetleri, 0476 228 69 01 (4 hat) numaralı telefondan hizmet vermektedir. Bu numaradan ulaşabileceğiniz firma müşteri temsilcisine, firma hakkında tüm soru, öneri, sorun ve dileklerinizi iletebilir ve bu hat üzerinden bilet satın alabilirsiniz.

Iğdırlı Turizm müşteri hizmetleri numarası  0476 228 69 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Iğdırlı Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ulaşım sektöründeki hizmet standartlarını en üst düzeyde tutmaya çalışan firma, her geçen gün kendisini ilerletmeye devam etmektedir. Disiplinli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile misafirlerini mağdur etmemek adına, çok çalışmaktadır. Bilet satış adımından, sefer varış noktasına kadar standartlara en uygun biçimde davranan firma, nitelikli hizmetleri ile daima müşterilerinin takdirini kazanmaktadır. Firmanın bilet fiyatları, sefer güzergâhları ve daha birçok konuda firma hizmetlerine yönelik bilgi almak veya öneri ve sorun iletmek, bilet satın almak için 0476 228 69 01-02-03-04 numaralı telefondan firmaya direkt bağlanabilirsiniz.

Iğdırlı Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanma  0476 228 69 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Iğdırlı Turizm Şikayet Hattı

Yeni internet sitesi sayesinde, hızlı ve kolay bir şekilde online bilet satışı ile de müşterilerine en iyi hizmeti sunan firma, otobüs içi güler yüzlülüğü, ikramları, hijyen koşullarına verdiği önem, rahat koltukları, internet ve televizyon hizmetleri ile de en iyisini sunma çabasındadır. Eğer firma, hizmetleri veya başka bir konu ile alakalı şikâyetleriniz, sorunlarınız varsa firma yetkililerine yukarıdaki numaradan hizmet veren şikâyet hattı aracılığı ile iletebilirsiniz.

Iğdırlı Turizm şikayet hattı  0476 228 69 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Iğdırlı Turizm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Iğdırlı Turizm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Iğdırlı Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

 0476 228 69 00 

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Iğdırlı Turizm çağrı merkezi numarasına  0476 228 69 00  numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Iğdırlı Turizm Otobüs Terminali Iğdır – Nahcivan Karayolu, 2.km. 76000 Iğdır/TÜRKİYE

E-Posta : bilgi@igdirliturizm.com.tr

Telefon :  0476 228 69 00

Arama Terimleri: Iğdırlı Turizm iletişim bilgileri, Iğdırlı Turizm telefon no, Iğdırlı Turizm irtibat tel, Iğdırlı Turizm canlı destek, Iğdırlı Turizm müşteri temsilcisi

Yorum Yap