Ekrem Coşkun Döner Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Ekrem Coşkun Döner Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ekrem Coşkun Döner çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ekrem Coşkun Döner müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Yaklaşık 35 yıldır sigortacılık sektöründe olan bir firmadır. Döner olarak 10 Aralık 2013 yılında Konya şehrinde bu faaliyete başlamıştır. O zamandan beri titizlik ve özveri ile çalışan firmanın bugün Türkiye’nin birçok noktasında şubesi bulunmaktadır.

Kusursuz bir hizmet anlayışı ile hareket eden firma oldukça beğenilmektedir. Lezzet ve kalite adına açılan bu firma her geçen gün büyümesine devam etmektedir. Hilesiz, yüzde yüz yaprak döner ile başlanan bu yolculukta müşteriler oldukça talep etmektedir.

Lezzet ve kalite anlayışından taviz vermeyen firma günümüzde 250 şubeye kadar çoğalarak oldukça popüler bir yer haline gelmiştir. Etleri yüksek standartlar ile hazırlayan ve el değmeden üretilen etler özenle şubelere gönderilirken halkın sağlığı konusunda hassasiyet gösterilmektedir.

Ekrem Coşkun Döner Çağrı Merkezi Numarası

Günlük ihtiyaca göre hazır bir şekilde gelen etler özenle şişlere takılarak taze bir şekilde tüketime sunulmaktadır. Her aşamada temizlik ve hijyene dikkat eden firma aynı zamanda da yüksek müşteri memnuniyeti hedefine göre çalışmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Ekrem Coşkun Döner müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ekrem Coşkun Döner ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Ekrem Coşkun Döner çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Ekrem Coşkun Döner Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 4 922

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ekrem Coşkun Döner çağrı merkezi numarasına 444 4 922 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

MERKEZ OFİS
Fevziçakmak Mahallesi Aslım Caddesi Atiker 1. Sanayi Sitesi No: 38 /AB Karatay / KONYA

Telefon: 444 4 922
Faks: 0332 50315 15
Mail: info@ekremcoskundoner.com.tr

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cumartesi08:30 – 18:00 saatleri arasındadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Ekrem Coşkun Döner sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Ekrem Coşkun Döner iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Ekrem Coşkun Döner iletişim bilgileri, Ekrem Coşkun Döner telefon no, Ekrem Coşkun Döner irtibat tel, Ekrem Coşkun Döner canlı destek, Ekrem Coşkun Döner müşteri temsilcisi, Ekrem Coşkun Döner şikayet hattı, Ekrem Coşkun Döner müşteri hizmetleri numarası, Ekrem Coşkun Döner çağrı merkezi numarası, Ekrem Coşkun Döner iletişim numarası

2 Yorum

  1. Cemal 5 Kasım 2020
  2. İlker 5 Şubat 2024

Yorum Yap