Lamia Giyim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lamia Giyim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lamia Giyim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Lamia Giyim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Lamia Giyim şikayet hattına erişebilirsiniz. Lamia Giyim müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Lamia Giyim Çağrı Merkezi Numarası

Tesettürlü bayanlar vücut hatlarını belli etmeyen, bol fakat güzel görüntüde kıyafetleri tercih etmektedir. Modaya uygun olan renkleri tercih etmek de önemlidir. Bazı kıyafetler özel günlerde giyilirken bazılarının da önemli gün ve gecelerde giyilmesi gerekir. Sadece kıyafet değil ona uygun olan eşarp ya da şal seçimi de oldukça önemlidir. Çünkü hepsinin bir bütün olması gerekmektedir. Lamia Giyim tesettürlü bayanların tercih ettiği bir markadır. İnternet sitesinde birçok kıyafet bulabilirsiniz. Hepsi de en son trende uygun ve güzel stilde üretilmiştir. Firma 2015 yılında kurulmuştur. 2 mağazası bulunmaktadır. İnternetten de kolay olarak alışveriş gerçekleştirebilir istediklerinizi alabilirsiniz. Çağrı merkezlerini arayarak firma ve ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Lamia Giyim çağrı merkezi numarası 0850 888 21 47 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lamia Giyim Müşteri Hizmetleri Numarası

Kendilerini şık hissetmek isteyen, güzelliklerini kıyafetiyle bütünleştirmek isteyen bayanlar Lamia Giyim modellerini inceleyebilirler. Tesettür kıyafette elbise, etek, tunik, tulum, ceket, bluz ya da abiye kıyafetler oldukça fazla çeşitte ve renkte kişilere sunulmuştur. Dış giyimde de ferace, kap, pardösü, kimono modelleri farklı renklerde ve herkesin hoşuna gidecek türlerdedir. Düğünlerde ya da gecelerde abiye elbiselerle kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Şifon, simli, tül, dantelli, boncuk işlemeli, güpür gece kıyafetleri birçok modelde üretilmiştir. İndirimli ve kampanyalı ürünleri incelemek için hemen siteyi ziyaret edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile görüşerek soru ve sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

Lamia Giyim müşteri hizmetleri numarası 0850 888 21 47 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lamia Giyim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Lamia Giyim ile direkt bağlantı kurmak isteyenler 0 850 888 21 47 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirler. Ayrıca instagram, facebook, pinterest sosyal medya hesaplarınızdan takip edebilmeniz mümkündür. Mail gönderecek kişiler info@lamiagiyim.com adresinden yazılı mesaj gönderebilirler. Alışveriş yapanlar firmanın banka iban bilgilerini öğrenmek için internet sitesinde de bakabilirler.

Lamia Giyim müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 888 21 47 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lamia Giyim Şikayet Hattı

Lamia Giyim den alınan ürünler, hatalı ya da yanlış gönderiler, kargodaki gecikmeler gibi sıkıntı duyduğunuz konularda şikayet oluşturabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verilen önemden dolayı firma bütün müşterilerinin şikayetlerini gidermektedir. İnternet sitesindeki iletişim formunu doldurarak ya da müşteri hizmetlerini arayarak şikayetçi olduğunuz konu hakkında görüşme yapabilirsiniz. Firma müşterilerinin her zaman yanında yer almıştır.

Lamia Giyim şikayet hattı 0850 888 21 47 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Lamia Giyim müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Lamia Giyim şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Lamia Giyim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 888 21 47

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Lamia Giyim çağrı merkezi numarasına 0850 888 21 47 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Sultançiftliği Mahallesi Turgut Özal Bulvarı no 105 Çekmeköy İstanbul
E-Posta :info@lamiagiyim.com
Telefon : 0850 888 21 47

Arama Terimleri: Lamia Giyim iletişim bilgileri, Lamia Giyim telefon no, Lamia Giyim irtibat tel, Lamia Giyim canlı destek, Lamia Giyim müşteri temsilcisi, Lamia Giyim şikayet hattı, Lamia Giyim müşteri hizmetleri numarası, Lamia Giyim çağrı merkezi numarası, Lamia Giyim iletişim numarası, Lamia Giyim çağrı merkezi, Lamia Giyim müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap