Kasap Döner şikayet hattı, Kasap Döner müşteri hizmetleri numarası, Kasap Döner çağrı merkezi numarası, Kasap Döner iletişim numarası

Kasap Döner Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kasap Döner çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kasap Döner müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

İlk döner zincir markası olarak 2011 yılında açılıp 2013 yılında franchise vermiştir. Daha öncesinde 70 yıllık tecrübesini ilk restorana yansıtan firma beğenilerek yayılmaya geçmiştir. Günümüzde 40 şubesi ile hizmet veren firma biftek etten döner oluştururken dünyanın tümüne yayılma ve döneri diğer insanlarla buluşturmayı hedeflemektedir.

İslami usullere dikkat edilerek ve bu usullere uygun olarak kesilerek sunulan bunu da helal sertifikalı etler olarak kullanılan firma oldukça beğenilmektedir. Herhangi bir katkı maddesi içermeden müşterilere en güzel şekilde sunumları hazırlanmaktadır. Sade marinasyonla üretilen ürünler oldukça sevilmektedir. Kaliteyi lezzet ile birleştirip bunu en sağlıklı şekilde sunmayı değişmez ilkesi olarak görmektedir.

Kasap Döner Çağrı Merkezi Numarası

Tüm yaş ve gelir gruplarının rahatlıkla erişebileceği ve beğeneceği alternatifler sunma misyonu ile hareket eden firma lezzet odağını benimserken yüksek müşteri memnuniyetini de hedeflemektedir. Tüm ekibi ile karşılıklı gelişim prensibiyle hareket ederken profesyonel ilişkiler kurmaktadır. Çağdaş yöntem ve teknikleri kullanırken lezzetinden taviz vermeden yurtdışında da başarıyı yakalama vizyonuna sahiptir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Kasap Döner müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Kasap Döner olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kasap Döner ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Kasap Döner çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kasap Döner Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 574 56 77

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kasap Döner çağrı merkezi numarasına 0216 574 56 77 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Atatürk mah. Ataşehir bulvarı no: 20 Gardenya 3 Plaza Kat:14 Ataşehir 34750 İstanbul, Türkiye

Merkez Ofis çalışma saatleri hafta içi 8:00 – 18:00 arasındadır.

İrtibat ve İletişim Telefonu :  0216 574 56 77
E mail adresi : info@kasapdoner.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Kasap Döner iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Kasap Döner sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Kasap Döner iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Kasap Döner iletişim bilgileri, Kasap Döner telefon no, Kasap Döner irtibat tel, Kasap Döner canlı destek, Kasap Döner müşteri temsilcisi, Kasap Döner şikayet hattı, Kasap Döner müşteri hizmetleri numarası, Kasap Döner çağrı merkezi numarası, Kasap Döner iletişim numarası

Yorum Yap