Bereket Döner Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bereket Döner Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bereket Döner çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Bereket Döner müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1988 yılında İstanbul’da küçük bir dükkan olarak açılmıştır. Sektör içerisinde hızlı gelişen, büyüyen bir marka olarak kısa sürede İstanbul’da üretim merkezi kurdurmuştur. Aynı zamanda dünyanın en büyük döner üreticileri arasında Türk markası olarak yer alır. Tabi bu büyümenin gıda güvenliği ve kültürel değerlere olan titizlikle yaklaşmalarının da etkisi büyüktür.

Başlıklar

Bereket Döner Çağrı Merkezi Numarası

Kurumunun kuruluşundan itibaren mottosu ve vizyonu hep ‘’Önce İnsan Sağlığı’’ olmuştur. Üretim aşamasında modern üretim araçlarıyla ve modern tekniklerle geleneksel Türk dönerinin kıvamını ve lezzetini oluşturur. İstanbul Hadımköy’de kapalı üretim tesislerine sahip Bereket Döner, tüm ulusal ve uluslararası gıda güvenliği standartlarına sıkıca bağlı olup bununla birlikte bu standartlara uygundur. Bereket Döner çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Hem üretim hem de sunum prensiplerinde üç noktaya dikkat çeker; Kendisi için etik olmak; Çalışan kişiler için yaptığı işin ne kadar içine sindiği ve aklının kalmaması. İşi için etik olmak; Sektörde her açıdan ‘’Önce İnsan Sağlığı’’ parolasına uygun olarak hareket edilmesi ve sosyo-ekonomik dengelerin korunması. Çevresi için etik olmak; Yaşadığımız bölge ve üretim alanları dahil olmak üzere tüm yeryüzüne karşı şeffaf temiz bir politika izlemek.

Türkiye’nin birçok bölgesinde şubelere sahip olan firma 62 şubeyle İstanbul olmak üzere toplamda 19 şehirde 125’in üzerinde şubeyle bu alanda da sektörün önde gelen firmalarından biridir.

Bereket Döner Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Bereket Döner müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Bereket Döner olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Bereket Döner ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Bereket Döner çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bereket Döner Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 474 09 99

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Bereket Döner çağrı merkezi numarasına 0 850 474 09 99 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Hadımköy Mahallesi Ürgüplü Cad. No:11 Arnavutköy, İSTANBUL
Çağrı Merkezi Numarası : 0 850 474 09 99
Sipariş Hattı : 0 850 811 55 00
Telefon İletişim Numarası : 0 212 771 55 55
Whatsapp Hattı : 0 530 314 84 88

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Bereket Döner iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Bereket Döner sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Bereket Döner iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Bereket Döner iletişim bilgileri, Bereket Döner telefon no, Bereket Döner irtibat tel, Bereket Döner canlı destek, Bereket Döner müşteri temsilcisi, Bereket Döner şikayet hattı, Bereket Döner müşteri hizmetleri numarası, Bereket Döner çağrı merkezi numarası, Bereket Döner iletişim numarası, Bereket Döner çağrı merkezi

Yorum Yap