Dr. Sadi Konuk Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Şikayet Hattı Telefon Numarası

Dr. Sadi Konuk Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Şikayet Hattı Telefon Numarası

Dr. Sadi Konuk Hastanesi çağrı merkezi numarası, iletişim telefonu, hasta şikayet hattı, irtibat telefon numarası gibi konularda bilgi almak için makalemizi okuyabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı’na 1965 yılında yapılan öneri neticesinde 1969 yılında hastane hizmete hazırlanmış ve bölgedeki hastalara en iyi hizmeti sunmaya başlamıştır. İsmini aldığı Mehmet Sadi Konuk Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisası yapan ve siyasete geçen bu alanda birçok hizmeti veren 1964 yılında vefat eden kişidir. İstanbul Bakırköy’deki bu hastaneye adı verilerek ismi yaşatılmaktadır.

1970 yılında 100 yataklı Tropikal Hastalıklar Hastanesi ismi ile ilk olarak karşımıza çıkan hastane ilerde farklı bir hale gelmiştir. 30 Eylül 1985 yılında genel amaçlı Devlet Hastanesi’ne dönüştürülerek 150 yataklı olarak 2000 yılına kadar bu şekilde hizmetine devam etmiş ve birçok hasta tarafından tercih edilmiştir.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Dr. Sadi Konuk Hastanesi gün geçtikçe büyümesine devam ederken hasta memnuniyetini oldukça önem veriyor. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla Dr. Sadi Konuk Hastanesi çağrı merkezi numarası ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Dr. Sadi Konuk Hastanesi İletişim Numarası Şikayet Hattı

1998 yılında 75. Yıl Kadın Hastalıkları ve Çocuk Hastanesi bu hastane bünyesine girerek daha fazla hasta için hizmet verilmiştir. Hastane 28 Eylül 2000 tarihinden itibaren Prof. Dr. Erşan AYGÜN’ün kurucu başhekimliğinde Eğitim ve Araştırma misyonunu da üstlenmiştir. Bu tarihten itibaren Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını alan hastane çalışmalarına devam ederken gelen hastalara da en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiştir.

Her geçen gün hasta hizmetleri kalitesini ve alanında en etkin çözümleri sunan hastane aynı zamanda da hasta haklarına önem vermekte ve çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Hastane bünyesinde çalışan personelleri ile en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen ve tıp alanında çalışmalarını yaparken de insanlığı faydalı hizmetler ile karşımıza çıkan hastane büyük beğeni almaktadır.

Dr. Sadi Konuk Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Bakırköy Merkez Bina
Telefon Numarası: 0212 414 71 71

Adres: Zuhuratbaba Mh. Tevfik Sağlam Cd. No:11 Bakırköy İstanbul

e-Posta adresi: istanbuleah3.biis@saglik.gov.tr

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Dr. Sadi Konuk Hastanesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Dr. Sadi Konuk Hastanesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Dr. Sadi Konuk Hastanesi iletişim bilgileri, Dr. Sadi Konuk Hastanesi telefon no, Dr. Sadi Konuk Hastanesi irtibat tel, Dr. Sadi Konuk Hastanesi canlı destek,Dr. Sadi Konuk Hastanesi hasta temsilcisi, Dr. Sadi Konuk Hastanesi  şikayet hattı, Dr. Sadi Konuk Hastanesi hasta hakları numarası, Dr. Sadi Konuk Hastanesi çağrı merkezi numarası

Yorum Yap