Medikar Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Medikar Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Medikar Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Medikar Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Medikar Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Medikar Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Medikar Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Hastaneler vatandaşların sağlık ihtiyaçlarının karşılandığı kuruluşlardır. Sağlık hizmetlerinin sunulduğu bu kuruluşlarda acil durumlarda gerekli tıbbı müdahalelerin yapılması çoğu zaman yaşamsal öneme sahiptir.

Özel bir kuruluş olan Medikar Hastanesi, modern tıbbı cihazlar ve alanında uzman hekimlerle hizmet sunmaktadır. Hastanenin sunmuş olduğu hizmetler hakkında bilgi almak, hastane doktorlarından randevu almak ve yapılacak tetkikler için gerekli işlemleri detaylı bir biçimde öğrenmek için hastanenin çağrı merkezi numarası aktif olarak hizmet vermektedir.

Alanında uzman kişiler tarafından hizmet sunulan çağrı merkezi çalışanları merkeze gelen tüm çağrıları değerlendirmektedir. Hastane çağrı merkezi numarası olarak 444 70 78 numaralı hatta kullanmaktadır.

Medikar Hastanesi çağrı merkezi numarası 444 70 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Medikar Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneler toplumsal sağlığın korunmasında ve iyileştirilmesinde rol oynarlar. Özel bir kuruluş olan hastane tam donanımlı bir sağlık kuruluşu olarak hizmet vermektedir. İçerisinde doğumhaneler, ameliyathaneler, yoğun bakımlar, tanı merkezleri, tıbbı tedavi üniteleri ve tüm branşlarda hizmet sunan poliklinikleri ile bölge halkına kaliteli hizmet sunar.

Özellikle Karabük ve çevresi için son derece önemli olan hastaneye 444 7 078 numaralı telefon hattından ulaşabilirsiniz. Randevu talepleri ve hastane işlemleri konusunda profesyonel hizmet sunan çağrı merkezi çalışanları günün her saatinde gelen çağrılara cevap vermektedir.

Medikar Hastanesi telefon numarası 444 70 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Medikar Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetleri numaraları firmaların, markaların, şirketlerin ve daha pek çok sektörün müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için kullandıkları numaralardır. Bu numaralar sayesinde müşteri almak istediği hizmet veya ürün hakkında detaylı bilgilere ulaşabilmektedir.

Hastanenin müşteri hizmetleri numarasını arayarak hastanede hizmet veren bölümler ve hekimler hakkında detaylı bilgi almak mümkündür. Karabük- Safranbolu yolu üzerinde bulunan hastane; acil servis, ağız ve diş sağlığı, anesteziyoloji ve reanimasyon, beslenme ve diyet, beyin cerrahi, biyokimya laboratuvarı, çocuk sağlığı ve hastalıkları, cildiye- dermatoloji, diyaliz, enfeksiyon hastalıları ve klinik mikrobiyoloji, endoskopi ünitesi, fizik tedavi rehabilitasyon, geleneksel tamamlayıcı tıp, genel cerrahi, göğüs hastalıkları, göz hastalıkları, güzellik merkezi, iç hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kalp damar cerrahisi, kardiyoloji, kulak burun boğaz, üroloji, ortopedi ve travmatoloji, radyoloji, nöroloji, psikiyatri, nükleer tıp, plastik, estetik ve rekonstrüktif cerrahi alanlarında uzman hekimler ile hizmet vermektedir.

Müşteri hizmetleri numarasını arayan vatandaşlar için planlanmış kaliteli iletişim seçenekleri hastaneden hizmet almak isteyenlere yol gösterici olmaktadır. Hızlı iletişim için son derece önemli bir kaynak olan müşteri hizmetlerine telefon, e-posta, sosyal medya hesapları ve canlı destek kanalları vasıtası ile ulaşmak mümkün olmaktadır.

Hastanenin müşteri hizmetleri alanında hizmet veren WhatsApp iletişim hattı: 0534 086 01 97’dir.

Medikar Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 444 70 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Medikar Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Direkt bağlanma hatları özellikle acil durumlarda ve zaman azlığı yaşayan kişiler için büyük kazançlar sağlayan müşteri ile kurum, kuruluş ve markaları bir araya getiren hatlardır. Öncelikli iletişim sunan bu hatlar özel iletişim ihtiyaçlarının hızlı ve etkin bir biçimde gerçekleştirilmesini sağlar.

Hastanenin direkt bağlanma numarasını kullanarak yapmayı istediğiniz telefon görüşmelerini çok daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. İletişim alt yapısının önemli bir parçası olan direkt bağlanma sayesinde konforlu bir iletişim elde edersiniz.

Hastane modern fiziki yapısı, alanında uzman doktorları, güler yüzlü personeli ve destek ekibi ile Türkiye’nin her yerinden gelen hastalar için şifa kaynağıdır. Bölgenin en büyük hastanesi olma unvanına sahip hastane acil müdahale, poliklinik ve yataklı servisleri ile halka hizmet sunmaktadır.

Hastane ile ilgili aramalarınızda kullanabileceğiniz 444 70 78 numaralı telefon hattı hastane hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz telefon numarasıdır.

Medikar Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 70 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Medikar Hastanesi Şikayet Hattı

Şikayet hatları sesinizin duyulduğu iletişim kanalları olarak adlandırılır. Tüketicilerin ve vatandaşların almış oldukları hizmet ve ürünler hakkında yaşadıkları olumsuzlukları ve memnuniyetsizlikleri yetkili kişilere aktardıkları iletişim kanalları olumsuz durumların ortadan kaldırılmasında son derece etkilidir.

Şikayet hatları organizasyonların gerçekleştirdikleri faaliyet ile ilgili geri bildirim toplamalarına, sorunları daha iyi anlamalarına ve bu sayede çözüm üretmelerine destek olur. Aynı zamanda bu iletişim ile müşteri ilişkilerini güçlendirmeye, olumsuz deneyimleri yapılandırmaya yönelik bir araç olarak da kullanılırlar.

Hastanenin direkt bir şikâyet hattı bulunmamaktadır. Hastane hakkında edinilmiş olan olumsuz kazanımları hastanenin numarasını arayarak, hastane ile WhatsApp üzerinden iletişime geçerek veya mail yoluyla yetkili kişiler ile paylaşabilirsiniz.

Medikar Hastanesi şikayet hattı 444 70 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Medikar Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Medikar Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Medikar Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 70 78

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Pegem çağrı merkezi numarasına 444 70 78 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Üniversite Mah. Şehit Ateşe Reşat Moralı Bulvarı No: 7 Merkez / Karabük
E-Posta : info@medikarhastanesi.com
Telefon : 444 70 78

Arama Terimleri: Medikar Hastanesi iletişim bilgileri, Medikar Hastanesi telefon no, Medikar Hastanesi irtibat tel, Medikar Hastanesi canlı destek, Medikar Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap