Mersin Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mersin Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mersin Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mersin Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Mersin Şehir Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Mersin Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Mersin Şehir Hastanesi, özellikle Mersin ve civarında bulunan kişilerin hastalık ile ilgili herhangi bir müracaat yapmaları durumunda en çok tercih edilen kurumlardan bir tanesidir. Şehir hastanelerinin ülkemizde aktif biçimde kullanılmasıyla birlikte, ülkemizde en çok randevu oluşturulan hastanelerden bir tanesi haline gelmiştir. Mersin’de bulunan bu hastane, kişilerin rahatsızlık yaşamaları durumunda sıklıkla tercih edilir hale geldiğinden, iletişim kurabilmek adına farklı kanallardan faydalanılmaktadır.

Randevu oluşturmak isteyen hastaların doğrudan hastaneye gidip işlem yapabilmeleri mümkün olduğu gibi telefon numarası üzerinden de randevu oluşturmak oldukça mümkündür.  Doğrudan hastaneye giderek randevu oluşturmak isteyen hastaların kullanacağı açık adres şu şekildedir; Korukent Mah. 96.015 Sk. Mersin Entegre Sağlık Kampüsü 33240 Toroslar/ Mersin. Doğrudan hastaneye gidemeyecek ve çağrı merkezi numarası üzerinden iletişime geçmek isteyen kişilerin arayabileceği numara ise 0324 225 10 00 şeklindedir.  Bu numara üzerinden mesai saatleri içerisinde bilgi almak ve randevu oluşturmak için yönlendirme almak mümkündür.

Mersin Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası 0324 225 10 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Mersin’de bulunan bu hastanenin günlük ziyaretçi sayısı da oldukça yüksektir. Kişilerin yakınlarının hastanede yatıyor olması durumunda bilgi almak için iletişime geçtikleri numara çağrı merkezi numarasıdır. Yukarıda verilen numara üzerinden pek çok bilgi almak mümkündür. Bu bilgilerden bir tanesi de hasta bilgisi sorgulama olmaktadır. Hasta, kendi adına tahlil sonuçlarının çıkıp çıkmadığı gibi durumlarda bilgi alabilmek için çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarasını araması yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra bir yakınının da hastanede bulunuyor olması durumunda, yakını hakkında da bilgi alması mümkündür. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası mesai gün ve saatleri içerisinde aktif olarak hizmet vermektedir. Hastane yetkilileri ile görüşmek isteyen kişilerin tercih edebilecekleri bir alternatif iletişim kanalı daha bulunmaktadır. Bu da faks adresidir. Hastaneye ait faks adresi şu şekildedir; 0324 225 10 10 veya 10 11 şeklindedir.

Mersin Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0324 225 10 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastane yetkilileri ile doğrudan görüşme gerçekleştirmek isteyen hastaların yapmaları gereken birkaç adım bulunmaktadır. Bunlardan ilki çağrı merkezi numarası olan 0324 225 10 00 numarası arandığı esnada görüşme gerçekleştirilmek istenilen alanın, yönlendirme esnasında tuşlama gibi seçeneklerle tercih edilmesi gerektiğidir. Örneğin; randevu oluşturmak isteyen hastaların randevu oluşturma ile ilgili olan yönlendirmeyi takip etmesi gerekmektedir. Yönlendirmeler esnasında kişilerden birtakım kişisel bilgiler istenmektedir. Bu bilgiler; T.C. kimlik numarası veya cep telefon numarası gibi bilgilerden oluşmaktadır. Hasta tam adı da yine aynı şekilde istenen bir diğer bilgiler arasındadır. Tüm bu bilgiler, yönlendirme esnasında eksiksiz ve doğru biçimde iletildiği anda kısa süre içerisinde yetkili kişiye direkt bağlanmak mümkün olacaktır.

Mersin Şehir Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0324 225 10 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi Şikayet Hattı

Hastane kapsamında herhangi bir sorun yaşanması durumunda, yaşanılan sorunu doğrudan ilgili kişilere bildirmek mümkündür. Bunun için ayriyeten bir şikayet hattı bulunmamaktadır. Fakat çağrı merkezi numarası üzerinde gerçekleşen yönlendirme sayesinde şikayet hattına bağlanabilmektedir. Hastaneye ait resmi web sitesi üzerinde bulunan form sayesinde de şikayet bildirmek mümkündür. Bunun için tek yapılması gereken https://mersinsehir.saglik.gov.tr/TR-605197/iletisim-amp-ulasim.html adresine tıklamak olacaktır. Tüm bunları yanı sıra 182 çağrı merkezi numarası üzerinden de bölgede bulunan hastanede yaşanan sorunu şikayet olarak bildirebilmek mümkündür. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus, şikayet için hangi iletişim kanalı tercih edilirse edilsin, hepsinde şikayet ile ilgili alana yönlendirme istenmesi gerektiğidir. Ayrıca şikayet için CİMER resmi web sitesi de tercih edilebilmekte ve belli bir süre içerisinde iletilen şikayet değerlendirmeye alınarak sonuç kazanmaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi şikayet hattı 0324 225 10 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mersin Şehir Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Mersin Şehir Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0324 225 10 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Mersin Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0324 225 10 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Korukent Mah. 96015 Sok. Mersin Entegre Sağlık Kampüsü33240 Toroslar/Mersin
E-Posta : mersinsehir@saglik.gov.tr
Telefon : 0324 225 10 00

Arama Terimleri: Mersin Şehir Hastanesi iletişim bilgileri, Mersin Şehir Hastanesi telefon no, Mersin Şehir Hastanesi irtibat tel, Mersin Şehir Hastanesi canlı destek, Mersin Şehir Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap