Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi Şikayet Hattı Telefon Numarası

Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi Şikayet Hattı Telefon Numarası

Sizde Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ait müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1987 yılında 150 yataklı devlet hastanesi statüsünde hizmet vermeye başlamıştır. 1988 yılında asistan eğitiminin başlamasıyla Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak isim değişikliğine gitmiştir. 2000 yılında Dr. Lütfi Kırdar’ın ismi hastane ismine eklenerek Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismini alarak hizmetine devam etmiştir.

2015 yılında Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile afilasyon protokolü imzalanarak hastane aynı zamanda Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin Sağlık Uygulama Araştırma Merkezi haline gelerek gelişimine devam etmiştir.

2019 yılı itibari ile 1.105 yatak kapasitesine çıkmıştır. 23 klinikte Tıpta Uzmanlık öğrencilerine eğitim verilmektedir. Ayrıca toplam 50 branşta, 15 ayrı binada, Maltepe, Adalar, Pendik, Kartal ve Tuzla olmak üzere 5 ayrı ilçede hizmet veren hastane oldukça beğenilmekte ve tercih edilmektedir.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi gün geçtikçe büyümesine devam ederken hasta memnuniyetini oldukça önem vermektedir. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmuştur. Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Numarası

Kalite yapısı, iç ve dış denetimler ile dinamik bir şekilde tutularak hizmet en güzel şekilde sunulmaktadır. Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Hasta ve çalışan memnuniyetini ön plana alan hastane oldukça tercih edilmektedir. Gelişen ve büyüyen hastane 2019 yılı itibariyle yeni binasında daha modern ve çağdaş ortamlarda sağlık hizmeti sunarken hasta sağlığını önemsemekte ve hasta memnuniyetine de önem vermektedir.

Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şikayet Hattı

Hasta bilgileri, hastane bilgi yönetim sistemi üzerinde, elektronik ortamda tutulurken hasta güvenliği önemsenmektedir. Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi  şikayet hattı ile iletişime geçebilir ve sorunlarını aktarabilirsiniz.

Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0216 441 39 00 / 0216 458 50 00

bilgi@sbkeah.gov.tr e posta adresi üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri, Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon no, Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi irtibat tel, Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi canlı destek, Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi hasta temsilcisi, Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı, Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi hasta hakları numarası, Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası

Yorum Yap