dicle-edas-cagri-merkezi-numarasi

Dicle Edaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dicle Edaş çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dicle Edaş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Dicle Edaş şikayet hattına erişebilirsiniz. Dicle Edaş müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Günümüzün en önemli olmazsa olmaz ihtiyaçlarından birisi de elektriktir. Kapımıza kadar gelen elektriğin dağıtımından, satışından, desteğinden sorumlu firmalar her ile ya da bölgeye göre değişmektedir. Türkiye’de birçok elektrik firması bulunmaktadır.

Dicle Edaş, 1994 yılında kurulmuş, perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. Dicle Edaş; Diyarbakır, Şanlıurfa, Batman, Mardin, Siirt ve Şırnak illerimizde elektrik hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde yaşayan kullanıcılarımızın elektriklerinin sağlanması, abonelik işlemlerinin yapılması, tüm elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik konusunda destekten Dicle Edaş sorumludur.

Dicle Edaş ile irtibat kurabileceğiniz üç haneli bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Dicle Edaş’da bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanmış elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma konusundaki teknik problemlerini bildirebilir, güncel borcunuz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden kolayca Dicle Edaş’a bildirebilirsiniz.

Dicle Edaş Çağrı Merkezi Numarası

Elektrik dağıtımı devlet tarafından çıkarılan kanunlar ile özelleştirilmeye başlamıştır. Bu düzenlemelerden sonra Doğu Anadolu bölgesinde vatandaşlara iyi ve kaliteli hizmeti sağlamak için çalışmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılamak için donanımlı ve profesyonel çalışma ekibi ile elektrik dağıtım hizmetini sizlere sağlamaktadır. DEDAŞ merkezi ilk olarak Diyarbakır’da kurulmuştur ve 2005 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır. Hizmete başladığından bu yana müşterilerin elektrik ihtiyacını kesintisiz yolla gidermek için çalışmaktadır. Dicle Edaş çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Verdikleri hizmeti her zaman teknolojik gelişmeler ve ilerlemelerin gölgesinde gerçekleştirmektedirler. Her zaman öncü bir firma olma anlayışı ile karşımıza çıkan şirket, müşterilerin hizmet deneyimini oldukça önemli olduğunu bildirmiştir. Müşteri deneyimini yakından takip etmek amacıyla çağrı merkezi kurarak alanında profesyonel bir ekip ile her zaman müşterilerin yanındadırlar. Web sitesi üzerindeki numaralar ile çağrı merkezine kolayca ulaşabilirsiniz.

Dicle Edaş Müşteri Hizmetleri Numarası

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Dicle Edaş müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Dicle Edaş müşterilerin ihtiyaç ve taleplerini gidermek amacıyla verdikleri hizmetleri her zaman geliştirme içerisindedir. Bu gelişimi müşteriler tarafından gelecek geri dönüşler ile olacağını belirten firma, müşteri hizmetleri servisi ile elektrik kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Müşterilerin talep ve isteklerinin analizlerini her zaman alanında uzman kişiler ile yaparak verdikleri servisi ilerletmek için çalışmaktadır. Resmi site üzerinden ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri numarası ile hizmet deneyiminizi veya taleplerinizi iletmek için firma sizleri beklemektedir. 186 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dicle Edaş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri, hizmet sağlayan kişiler tarafından müşterilerine verilen bir servistir. Müşterilerin o servis sırasında veya sonrasında ortaya çıkabilecek sorunları, problemleri uygun bir şekilde çözmek veya müşterilerin taleplerini hızlı bir şekilde gidermek için bu hizmet verilmektedir. Müşteri hizmetleri bunun yanında faturalar veya satın alım ile ilgili hizmetler de vermektedir. Bir sorununuzu veya düşüncelerini birebir muhatap olacağınız bir kişi ile paylaşabilmek için müşteri hizmetlerine web site üzerindeki iletişim numaralı ile hızlıca bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Dicle Edaş müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Dicle Edaş Şikayet Hattı

Dicle Edaş geri bildirimlere açık bir hizmet ortamı sunmak istemektedir. Bu sebeple müşterilerin şikayet ve sorunlarını hızlı ve kolayca iletebilmesi için hizmetler vermektedir. Şikayet hattına şirketin web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dicle Edaş müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Dicle Edaş şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM
Adres Bilgileri : Şanlıurfa Yolu üzeri 3. Km Kayapınar/Diyarbakır
Telefon : 186
Telefon :186 – 0850 255 0 186 (ücretsiz)

Ayrıca aşağıda belirttiğimiz bağlantılar aracılığıyla anlık arıza bildiriminde bulunabilir, planlanmış kesintileri öğrenebilir, kaçak kullanım ihbarında bulunabilirsiniz.

Dicle Edaş Anlık Arıza Bildirimi

Dicle Edaş Planlanmış Kesintiler

Dicle Edaş Kaçak Kullanım İhbarı

Dicle Edaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
186

Arama Terimleri: dicle edaş iletişim bilgileri, dicle edaş telefon no, dicle edaş irtibat tel, dicle edaş canlı destek, dicle edaş müşteri temsilcisi, dicle edaş şikayet hattı, dicle edaş müşteri hizmetleri, dicle edaş müşteri hizmetleri numarası, dicle edaş çağrı merkezi numarası, dicle edaş iletişim numarası, dicle edaş çağrı merkezi, dicle edaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap