Dicle Edaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri




Dicle Edaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dicle Edaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Günümüzün en önemli olmazsa olmaz ihtiyaçlarından birisi de elektriktir. Kapımıza kadar gelen elektiriğin dağıtımından, satışından, desteğinden sorumlu firmalar her ile ya da bölgeye göre değişmektedir. Türkiye’de birçok elektrik firması bulunmaktadır.

Dicle Edaş, 1994 yılında kurulmuş, perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteği veren bir enerji firmasıdır. Dicle Edaş; Diyarbakır, Şanlıurfa, Batman, Mardin, Siirt ve Şırnak illerimizde elektrik hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde yaşayan kullanıcılarımızın elektriklerinin sağlanması, abonelik işlemlerinin yapılması, tüm elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik konusunda destekten Dicle Edaş sorumludur.

Dicle Edaş ile irtibat kurabileceğiniz üç haneli bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Dicle Edaş’da bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanmış elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma konusundaki teknik problemlerini bildirebilir, güncel borcunuz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden kolayca Dicle Edaş’a bildirebilirsiniz.

Ayrıca aşağıda belirttiğimiz bağlantılar aracılığıyla anlık arıza bildiriminde bulunabilir, planlanmış kesintileri öğrenebilir, kaçak kullanım ihbarında bulunabilirsiniz.

Dicle Edaş Anlık Arıza Bildirimi

Dicle Edaş Planlanmış Kesintiler

Dicle Edaş Kaçak Kullanım İhbarı

Dicle Edaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
186

Arama Terimleri: dicle edaş iletişim bilgileri, dicle edaş telefon no, dicle edaş irtibat tel, dicle edaş canlı destek, dicle edaş müşteri temsilcisi, dicle edaş şikayet hattı, dicle edaş müşteri hizmetleri

Cevapla