baskentedas-cagri-merkezi-numarasi

Başkent EDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başkent EDAŞ çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Başkent EDAŞ müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Başkent EDAŞ şikayet hattına erişebilirsiniz. Başkent EDAŞ müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Başkent EDAŞ, 2008 yılından bu yana Ankara merkezi ve tüm ilçelerine parekende olarak elektrik satışını yapan, elektrik dağıtım şirketidir.

Başkent EDAŞ Çağrı Merkezi Numarası

Başkent EDAŞ olarak bilinen Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş, Başkent Elektrik Dağıtım Bölgelerinde yer alan illerin elektrik dağıtımındaki bakım, inşa ve firma faaliyetlerini sürdüren bir şirkettir. Başkent EDAŞ, Ankara, Zonguldak, Bartın, Kastamonu, Karabük Kırklareli illerini kapsamakta ve bu illerdeki 7.8 milyon insanın elektrik ihtiyacını gidermektedir. Türkiye’de Enerjisa, elektrik enerjisi sektöründe dağıtım, üretim, toptan ve perakende hizmeti bakımından önde gelen bir isim olmayı başarmış ve 1 Temmuz 2008 yılında Başkent EDAŞ’ın hisselerinin yüzde yüzünün özelleştirmesi amacı ile yapılan ihaleyi kazanmıştır. Başkent EDAŞ’ın devir işlemi tamamlandıktan sonra daha önce sahip olunan sistemin yenilenip geliştirilmesi ve özellikle müşteri hizmetlerinin daha fazla geliştirilmesi için önemli yatırımlar yapılmıştır. Firmada entegrasyon ve uyum süreci devir işlemlerinden önce başlatılmış olup devir işlemi finansal performans ve işletme açısından hiç bir sorun yaratmadan gerçekleşmiştir. Günümüzde Başkent EDAŞ, sektördeki pazar dinamiğine odaklanarak işlemlerini sürdürmeye devam etmektedir. Başkent EDAŞ çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Başkent EDAŞ Müşteri Hizmetleri Numarası

2008 yılından Enerjisa tarafından ihale ile devir alınan Başkent EDAŞ’a, yapılan yatırımların içerisinde çağrı merkezi ile ilgili yeniliklerde vardır. Başkent EDAŞ müşteri hizmetleri, sunduğu hizmet kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Sunulan enerji ile ilgili yaşanılan herhangi bir problem ya da arıza da çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilir ve yardım almak isteyebilirsiniz. Alanında uzman ve profesyonel bir ekip ile tekrardan kurulan çağrı merkezimiz siz değerli tüketicilerin mağdur olmaması adına çalışmalar sürdürmektedir. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Başkent EDAŞ müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Başkent EDAŞ Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Kaçak ve arıza ihbarlarında, borç sorgulamada, elektrik aboneliği açma ya da kapatma konusunda bilgilendirilme, faturaya yapılan itirazlar gibi konularda Alo 186’yı arayarak Başkent EDAŞ Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma gerçekleştirebilirsiniz. Firma müşteri hizmetleri konusunda hiç bir yatırımdan kaçınmayarak gerekli bütün yenilik ve inovasyonları siz değerli tüketiciler için hayata geçirmiştir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Başkent EDAŞ müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Başkent EDAŞ Şikayet Hattı

Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanması amacıyla kurulan Başkent EDAŞ Şikayet Hattı, şikayet yönetimi ve bilgilendirilme amacıyla kurulmuş bir hattır. Sadece şikayet ile ilgili öneri ve talepleriniz içinde şikayet hattını arayarak bizler ile fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Başkent EDAŞ müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Başkent EDAŞ şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Başkent EDAŞ’ın üç haneli çağrı merkezi telefon numarası bulunmaktadır, bu numarayı arayarak anlık olarak kesinti ve arıza bildirimleri yapabilir, aboneliğiniz hakkında tüm bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu numara üzerinden sokak aydınlatmalarının arızaları hakkında bildirim yapabilir; istek, soru, şikayet ve önerilerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Bu çağrı merkezi 7/24 hizmetinizdedir.

Başkent EDAŞ’ın resmi web sitesinde bulunan iletişim formu aracılığıyla iletmek istediğiniz mesajınızı, istek, soru ve şikayetlerinizi bildirebilir, anlık arıza bildirim formunu doldurabilir; sorunun kolayca çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Başkent EDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
186

Başkent EDAŞ İletişim Formu

Başkent EDAŞ Kesinti Bildirim Formu

Başkent EDAŞ Aydınlatma Arıza Bildirim Formu

Arama Terimleri: başkent edaş iletişim bilgileri, başkent edaş telefon no, başkent edaş irtibat tel, başkent edaş canlı destek, başkent edaş müşteri temsilcisi, başkent edaş şikayet hattı, başkent edaş müşteri hizmetleri numarası, başkent edaş çağrı merkezi numarası, başkent edaş iletişim numarası, başkent edaş çağrı merkezi, başkent edaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap