dekorazon-cagri-merkezi-numarasi

Dekorazon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dekorazon çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dekorazon müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Dekorazon şikayet hattına erişebilirsiniz. Dekorazon müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Dekorazon.com ülkemizin önde gelen ev tekstil ürünleri firmalarından bir tanesidir. İnter firması olarak hizmet vermekte olan firma mutfak ürünleri, ev tekstili, mobilya, duvar aksesuarları, aydınlatma, banyo ve ev elektroniği kategorilerinde hizmet vermektedir.

Özellikle son dönemlerde televizyon reklamları ile hafızalarımızda yer edinen firma dekorasyon trenlerini yakından takip ederek, müşterilerine modern ve özgün tasarımlar sunmaktadır.

Dekorazon Çağrı Merkezi Numarası

Yıllardır mobilya ve ev dekoru üzerine üretim yapan Dekorazon firmamız sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmek için hizmet kalitesini geliştirdi. Zeynep Ilıcalı’nın en büyük projesi olan Dekorazon günümüzde müşteri kapsamını genişletmiş ve ürünlerin çok talep edilmesinden dolayı hizmet standartlarını en üst seviyeye taşımıştır. Türkiye’nin en kaliteli mağazalarından biri olup sizlerle en güvenilir satışı gerçekleştirmekteyiz. Mağazamızdan veya web sitemizden yapacağınız alışverişlerde sizlere en üst düzey güvenceyi sağlar bizlere en kolay şekilde ulaşmanızı sağlarız.

Ürün sorgulama veya ürün hakkında talep edeceğiniz destek için bizlere ulaşabileceğiniz platformları genişlettik. Müşteri temsilcilerimiz kişisel verilerin korunması ve hizmet kalite standartları kapsamında hizmet vermektedir. Kargo veya ürün sorgulama hakkında destek almak için bize ulaşabilmeniz artık daha kolay. Ürünlerimize sadece web sitemizden anlaşmalı olduğumuz diğer siteler ve mağazalardan da ulaşabilir, ürünlerimiz hakkındaki her konuda bizlere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dekorazon Müşteri Hizmetleri Numarası

Gün geçtikçe gelişen Dekorazon firmamızın müşterisi artmakta ve bir o kadar da kalite standartlarını geliştirmektedir. Sadece mağazamıza gelerek değil web sitemizden de ürünlerimiz arasında gezinti yapabilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında detaylı inceleme veya bizlere ulaşabilmek için instagram, twitter, facebook veya youtube platformlarındaki hesaplarımızı ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda web sitemize giderek ‘hızlı destek bölümünden anında destek alabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz firmalardan birinden ürünlerimizi aldıysanız eğer en doğru seçenek aldığınız mağaza ile iletişim kurmaktır. Bizden direkt olarak yaptığınız alışverişlerde ulaşmanız gereken Dekorazon müşteri hizmetleri numarası 0(212) 212 70 00’dır. Veya bunlar dışında web sitemize giderek iletişim formu bırakabilir ve en kısa sürede sizlere ulaşmamızı bekleyebilirsiniz.

Dekorazon Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Yaşadığımız yoğunluk saatlerinde mağdur olmamak ve bizimle direkt olarak iletişim kurmanız için hizmet kalite standartlarımızı geliştirdik. Yaşadığımız bu zorlu pandemi günlerinde satışlarımızda artış yaşanması ile birlikte müşteri temsilcilerimizin sayısını arttırdık. Bizlere direkt ulaşmak için web sitemize giderek iletişim formu bırakabilir veya yukarıda belirttiğimiz Dekorazon müşteri hizmetleri numarasını tuşlayabilirsiniz. Sizleri sesli yanıt sistemine bağlamadan direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlar anında destek talebinize kulak veririz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Dekorazon müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Dekorazon Şikayet Hattı

Yaşanan yoğunluk sebebiyle son zamanlarda kargo veya ürün hakkında karışıklık yaşanıyor olabilir. Sizlere en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapar en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlarız. Mağazamız veya ürünlerimiz hakkında yaşadığınız herhangi bir problemde şikayet talebinizi belirtmek için yukarıda belirttiğimiz Dekorazon şikayet hattını arayarak destek alabilirsiniz.

Dekorazon kelimesi ispanyolcadan gelmekte olup, kalpten gelen anlamına gelmektedir. Firmanın iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Telefon: 0(212) 212 70 00 (Çağrı Merkezi)
Adres: Kemerburgaz Cendere Yolu No:29 Ayazağa/Sarıyer/İstanbul

Eğer sisteme kayıtlı bir üyeliğiniz var ise İletişim Formu‘nu doldurarak (üye girişi yapmanız gerekmektedir.) elektronik ortamda da iletişime geçebilirsiniz.

Arama Terimleri: dekorazon iletişim bilgileri, dekorazon telefon no, dekorazon irtibat tel, dekorazon canlı destek, dekorazon müşteri temsilcisi, dekorazon şikayet hattı, dekorazon müşteri hizmetleri, dekorazon müşteri hizmetleri numarası, dekorazon çağrı merkezi numarası, dekorazon iletişim numarası, dekorazon çağrı merkezi, dekorazon müşteri hizmetleri direk bağlanma

5 Yorum

  1. Özgür yıldız 7 Temmuz 2018
    • Yönetici 19 Temmuz 2018
  2. Emine sarı 10 Temmuz 2018
    • Yönetici 19 Temmuz 2018
  3. nahide soyalp 11 Ağustos 2018

Yorum Yap