calisma-sosyal-guvenlik-bakanligi-cagri-merkezi-numarasi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 1984 yılında kurulmuştur. Sosyal Güvenlik Kurumu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı bir kurumdur. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın genel amacı; çalışma hayatını düzenlemek, iş sağlığı ve güvenliği geliştirmek, halkın sosyal güvenliğini sağlayıp, istihdamını arttıracak şartları geliştirmek, yurtdışında çalışan işçiler için hak ve menfaatlerini korumaktır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın 2000 yılında kurulmuş olan üç haneli bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığı ile; Sosyal Güvenlik Kurumu, Türkiye İş Kurumu ve bakanlık ile ilgili tüm konulara uzmanlar tarafından yanıt verilmektedir.

Bu çağrı merkezine 7/24 ulaşabileceğiniz gibi, eğer çağrınız esnasında bir yanıt alamazsanız en geç 72 saat içinde bakanlık tarafından tarafınıza geri dönüş sağlanmaktadır. İşitme engelli vatandaşlarımız için 3G üzerinden görüntülü olarak konuşabilecekleri ayrı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve 7/24 online canlı destek hattı bulunmaktadır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
170
+90 216 170 11 22 (Dünyanın her yerinden.)

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Görme Engelliler İçin Görünütülü Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 7 170

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Online Canlı Destek

Arama Terimleri: çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı iletişim bilgileri, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı telefon no, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı irtibat tel, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı canlı destek, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı müşteri temsilcisi, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı şikayet hattı

One Response

  1. Murat ÜNLÜ 8 Ocak 2018

Yorum Yap