toroslar-edas-cagri-merkezi-numarasi

Toroslar EDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Toroslar EDAŞ çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Toroslar EDAŞ müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Toroslar EDAŞ şikayet hattına erişebilirsiniz. Toroslar EDAŞ müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş yani Toroslar EDAŞ, 2013 yılından bu yana Enerjisa bünyesinde hizmet veren elektrik dağım şirketidir. Toroslar EDAŞ toplamda 7.7 milyon kişiye elektrik hizmeti vermektedir. Toroslar EDAŞ’ın hizmet verdiği iller şu şekildedir; Adana, Osmaniye, Gaziantep, Mersin, Kilis ve Hatay.

Toroslar EDAŞ; yaptığı büyük yatırımlar, müşteri memnuniyetine dayalı hizmet politikası, vermiş olduğu kaliteli hizmet gibi birçok artı yönleriyle kullanıcılarının gönlünü fethetmiştir. Toroslar EDAŞ’ın merkezi Adana ilimizdedir.

Toroslar Edaş Çağrı Merkezi Numarası

Bütün Türkiye üzerinde her bölgenin kendine ait bir elektrik dağıtım merkezi olduğu gibi Adana, Gaziantep, Mersin, Hatay, Osmaniye ve Kilis bölgelerinde de Toros Edaş merkezi enerji dağıtımı görevini üstleniyoruz. Enerji dağıtımı konusunda birçok kişinin görev almasıyla halkımıza en iyi hizmeti sunmaktayız. 7/24 çalışan ve sizleri beklemekte olan müşteri hizmetleri servisimiz ile her daim her soruna hızlı bir şekilde yardım etmekle yükümlüyüz. Görevimizin önemini bilip bu vazifemiz için sizlere en iyi hizmetleri sağlamak amacıyla çalışmalara hız kesmeden devam ediyoruz.

Kaçak elektrik kullanımının en alt seviyelere getirmek için bütün önlemleri almaktayız. Çünkü kullanılan bütün kaçak elektrik hizmeti bedelleri yine halkımızdan dürüst kullanıma sahip vatandaşlarımızdan talep ediliyor. Bu gibi bütün sıkıntıları size yansıtmamak için sizlerle beraber ortak bir çalışma yapıp devletimiz ve siz kullanıcılarımız için en iyi koşulları size sağlıyoruz.

Toroslar Edaş Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye üzerinde bütün elektrik hizmetleri ile yaşanabilecek sorunlar için tek bir telefon numarasına birleşerek vatandaşlarımızın daha hızlı ve kolay bir hizmet alabilmesi amaçlanmıştır. Tüm Türkiye de geçerli olmak üzere olarak 186 nolu hatta çağrı yaparak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toros Edaş çağrı servisimiz aracılığı ile kaçak kullanım ihbarı, abonelik açma kapama işlemleri ve müşteri hizmetlerine bağlanarak istediğiniz konulara açıklık getirip yaşadığınız problemlere ışık tutabilirsiniz.

Toroslar Edaş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye geneli elektrik dağıtım şirketlerinin ortak numarası olarak 186’yı tuşlayarak telefonunuzdan yapmak istediğiniz konu hakkında seçim yapmalısınız. Belirttiğimiz numaraya çağrı yapıp dokuzu tuşlayarak müşteri hizmetleri temsilcimize ulaşabilirsiniz. Profesyonel çalışanlarımız sayesinde bulunduğunuz bölgede hazır beklemekte olan çalışanlarımıza sizi aktarıp problemin yaşandığı konuma hızlı bir çözüm getiriyoruz.

Toroslar Edaş Şikayet Hattı

Canlı sohbetle iletişimin yanı sıra internet üzerinden de sorunları bize bildirebilirsiniz. https://www.toroslaredas.com.tr/Pages/DestekVeYardim/BizeUlasin/Bize-Ulasin.aspx adresimizde bulunan iletişim formunu doldurarak istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Toros Edaş olarak yeterli miktardaki çalışan sayımız ile size ihtiyacınız olan hizmeti sağlamak için en iyi çalışma prensiplerine sahip olan ekibiz telefon ve bilgisayar başında sizden gelecek bildiriler için beklemekteyiz.

Toroslar EDAŞ’ın üç haneli bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanan aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir, fatura tutarınızı öğrenebilir, sokak lambası aydınlatması hakkında detaylı olarak arıza bildiriminde bulunabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi kolayca bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Toroslar EDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
186

Arama Terimleri: toroslar edaş iletişim bilgileri, toroslar edaş telefon no, toroslar edaş irtibat tel, toroslar edaş canlı destek, toroslar edaş müşteri temsilcisi, toroslar edaş şikayet hattı, toroslar edaş müşteri hizmetleri numarası, toroslar edaş çağrı merkezi numarası, toroslar edaş iletişim numarası, toroslar edaş çağrı merkezi, toroslar edaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

3 Yorum

  1. MUSTAFA VEYSİ BİLDİRİCİ 19 Ekim 2017
  2. Utkucan karasoy 31 Ocak 2018
  3. Resul Kuşdemir 28 Temmuz 2018

Yorum Yap