Toroslar EDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Toroslar EDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Toroslar EDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş yani Toroslar EDAŞ, 2013 yılından bu yana Enerjisa bünyesinde hizmet veren elektrik dağım şirketidir. Toroslar EDAŞ toplamda 7.7 milyon kişiye elektrik hizmeti vermektedir. Toroslar EDAŞ’ın hizmet verdiği iller şu şekildedir; Adana, Osmaniye, Gaziantep, Mersin, Kilis ve Hatay.

Toroslar EDAŞ; yaptığı büyük yatırımlar, müşteri memnuniyetine dayalı hizmet politikası, vermiş olduğu kaliteli hizmet gibi birçok artı yönleriyle kullanıcılarının gönlünü fethetmiştir. Toroslar EDAŞ’ın merkezi Adana ilimizdedir.

Toroslar EDAŞ’ın üç haneli bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanan aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir, fatura tutarınızı öğrenebilir, sokak lambası aydınlatması hakkında detaylı olarak arıza bildiriminde bulunabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi kolayca bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Toroslar EDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
186

Arama Terimleri: toroslar edaş iletişim bilgileri, toroslar edaş telefon no, toroslar edaş irtibat tel, toroslar edaş canlı destek, toroslar edaş müşteri temsilcisi, toroslar edaş şikayet hattı

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla