Mothercare Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mothercare Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mothercare çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mothercare müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Mothercare markası 1961 yılından beri özellikle 0-10 yaş arası bebek ve çocukların gelişim zamanı içerisinde ailelere her zaman en kaliteli ve pratik ürünleriyle çözümler sunmaya devam etmektedir. Mağazası içerisinde, bebek ve çocuk giyimi ile beraber evlerde kullanılabilecek tekstil ürünlerine kadar pek çok ürün yer almaktadır. Bununla beraber bebeklerin ilk yolculukları sırasında ihtiyaç duyulan bebek arabaları, pusetler ve oto koltukları da mağazalarda satışa sunulmaktadır.

Başlıklar

Mothercare Çağrı Merkezi Numarası

Çocukların evin içerisinde çok daha güvende bulunmasını sağlayan pratik çözümler mağazalarda yer almaktadır. Çocuklar için mobilyalar ile bebek bakım ürünlerine kadar pek çok alternatifi sunan Mothercare markası beslenme ürünlerinden bebek oyuncaklarına kadar kısacası bebekleri büyürken ebeveynlere gereken tüm ürünleri bir arada bulundurmaktadır.

Şirket 1961 tarihinde Selim Zilkha ile beraber James Goldsmith aracılığı ile İngiltere’de kurulmuştur. İlk olarak Mothercare mağazalarında anneler için puset, çocuk odası mobilyaları ve hamile kadınlar için üretilen ürünleri satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Daha sonra ise, şirket çocuklar için giyim, oyuncak ve farklı ürün modelleri ile satış alanını daha geniş hale getirmeyi başarmıştır. 1962 tarihinde ise şirket posta ile mal teslim etmeye başlamıştır 1982 tarihinde perakendecilik merkezi Habitat ile bir araya gelerek Habitat Mothercare şirketini kurmuşlardır. 1986 tarihinde ise İngiltere İçişleri Mağazaları ile bir araya gelmiştir. Ocak 1996 tarihini gösterdiği zaman ise Boots UK şirketini bünyesine katmıştır.

Ekim 2007 yılında Mothercare müşteri ve hamile bayanlar online mağazasını hizmete sokmuştur. 2010 yılında, Mothercare özel satış piyasası içerisinde rakibi Blooming Marvellous markasını satın almıştır. Günümüzde Mothercare firması dünyada bebek ve hamile bayanlar için ürün satışı gerçekleştiren en büyük firmalar arasında yer almaktadır.

Mothercare Müşteri Hizmetleri Numarası

Dünyanın yaklaşık olarak 60 ülkesi içerisinde 1200-den artık mağazaları bulunan dev şirket büyümeye devam etmektedir. Türkiye’de 6 satış merkezi faaliyet vermeye devam etmektedir. Türkiye’de Chicco ile birlikte en büyük mağazalara sahip olan Mothercare firması tüm dünya üzerinde bebekler ve çocuklar için giysiler, pusetler, beslenme ürünler, emzik çeşitleri ve bakım aksesuarları sunmaya devam etmektedir.

Mothercare çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numarasından Mothercare ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Mothercare hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Mothercare Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 84 94

Mothercare Mail Adresi
online@mothercare.com.tr

Arama Terimleri: mothercare çağrı merkezi, mothercare iletişim, mothercare müşteri hizmetleri, mothercare müşteri hizmetleri numarası, mothercare telefon numarası, mothercare irtibat tel, mothercare şikayet, mothercare şikayet var, mothercare mail adresi, mothercare çağrı merkezi numarası

One Response

  1. filiz basaran 20 Mayıs 2019

Yorum Yap