anadolu-hayat-cagri-merkezi-numarasi

Anadolu Hayat Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anadolu Hayat Emeklilik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Anadolu Hayat Emeklilik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Anadolu Hayat Emeklilik şikayet hattına erişebilirsiniz. Anadolu Hayat Emeklilik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Anadolu Hayat Sigorta A.Ş. Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi bünyesinde faaliyet veren hayat sigortası hizmetini devir almış, Türkiye’nin ilk hayat sigorta şirketi ünvanında kurulmuştur. Ülkemizde sektörünün lider şirketidir. Ülkemizde birçok müşterisi bulunmaktadır.

Anadolu Hayat Emeklilik’in faaliyetleri şu şekildedir; ferdi veya grup bireysel emeklilik faaliyetlerinde bulunmak, bu kapsamda emeklilik fonları kurmak, kuracağı fonlara ilişkin iç tüzüğü oluşturmak, emeklilik sözleşmeleri, yıllık gelir sigortası sözleşmeleri, portföy yönetimi sözleşmeleri, fon varlıklarının saklanması için saklayıcı ile saklama sözleşmeleri akdetmek, ferdi veya grup hayat ya da ölüm sigortaları ile bunlara bağlı kaza sigortaları, her türlü can sigortaları ve bütün bu sigortalarla ilgili reasürans işlemleri yapmak.

Anadolu Hayat Emeklilik Çağrı Merkezi Numarası

Anadolu Hayat Emeklilik, 1990 yılında Türkiye’nin ilk hayat sigortası olarak göreve başladı. Bireysel emeklilik ve otomatik katılım olarak halka açık ilk emeklilik şirketi olarak hizmet vermektedir. 250 den fazla acentesi ile gelecekteki ve bugünkü koşullara bireysel emeklilik ve sigorta ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Anadolu Hayat Emeklilik müşterilerine sunduğu emeklilik ve sigorta ürünleriyle geleceklerine yatırım ve güvence fırsatı vermektedir.

Anadolu Hayat Emeklilik Müşteri Hizmetleri Numarası

Anadolu Hayat Emeklilik, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak kalitesini artırmaktadır.  Tüm sorunların çözümü için müşteri temsilcisi çağrı merkezi numarası aranabilir. Türkiye’nin ilk emeklilik şirketi olan Anadolu Hayat Emeklilik her türlü bireysel emeklilik, sigorta işlemleriyle ilgili bilgi almak için 0 850 724 55 00 numaralı çağrı merkezi numarası aranabilir.  Müşteri memnuniyetinin gereği olarak müşteriyi ön plana alarak kalitesini artırarak hizmet vermektedir. Çağrı merkezi numarası arandığında tüm işlemlerde yardımcı olunan müşteri temsilcisiyle karşılaşılır. Kalite standartları gereği görüşme kayıt altına alınıp müşterilere daha iyi hizmet vermek adına kullanılır.

Anadolu Hayat Emeklilik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Anadolu Hayat Emeklilik, emeklilik ve sigorta işlemleriyle ilgili çağrı merkezi numarası aranır. Müşteri temsilcisiyle görüşme yapmak ve sıra beklememek için 0 850 724 55 00 arayarak T.C. Kimlik ya da müşteri numarasıyla ve sesli yanıt sistemi şifresiyle tüm işlemler hızlıca yapılabilir. Şifreyi unutup ya da ilk defa şifre oluşturulacaksa 0 850 724 55 00’ ı aradıktan sonra 2’yi tuşlayarak şifre oluşturup hızlıca işlemler halledilebilir.

Anadolu Hayat Emeklilik Şikayet Hattı

Anadolu Hayat Emeklilik müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmak istemektedir.  Bunun için müşterilerden gelen her türlü şikâyet, öneri ve memnuniyeti önemser. Anadolu Hayat Emeklilik internet sayfasına girilerek istek, öneri ve şikayet yazın seçeneğine tıklanarak görüş bildirilir. Bu kısımda iletinin konusu yani istek, öneri, şikayet kısmı seçilir. Daha sonra yapılmak istenen işlem türü seçilip adı ve soyadı giriliyor. T.C. kimlik numarası, e-posta adresi, telefon numarası gibi bilgiler girilip en son olarak müşteri mesajı yazılarak ileti gönderiliyor. Şirket konuyla ilgili iletişim kanallarıyla geri dönüş yaparak müşteriye cevap veriyor.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres: Karlıktepe Mahallesi Yakacık Caddesi Manzara Adalar E Blok No:67/A Kat: 7-8-9 Kartal 34870 İstanbul
Çağrı Merkezi: 0850 724 55 00
Fax: +90(212) 317 70 77
E Posta: hizmet@anadoluhayat.com.tr

Anadolu Hayat Emeklilik’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Anadolu Hayat’tan almış olduğunuz hizmet hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Anadolu Hayat Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 724 55 00

Arama Terimleri: anadolu hayat emeklilik iletişim bilgileri, anadolu hayat emeklilik telefon no, anadolu hayat emeklilik irtibat tel, anadolu hayat emeklilik canlı destek, anadolu hayat emeklilik müşteri temsilcisi, anadolu hayat emeklilik şikayet hattı, anadolu hayat emeklilik müşteri hizmetleri numarası, anadolu hayat emeklilik çağrı merkezi numarası, anadolu hayat emeklilik iletişim numarası, anadolu hayat emeklilik çağrı merkezi, anadolu hayat emeklilik müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Ender Selçuk 7 Mart 2018

Yorum Yap