Marjin Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Marjin Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Marjin Ayakkabı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Marjin Ayakkabı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Marjin Ayakkabı şikayet hattına erişebilirsiniz. Marjin Ayakkabı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Marjin Ayakkabı Çağrı Merkezi Numarası

Bayanların önem verdiği giyim eşyaları arasında ayakkabı, çanta ve aksesuar çeşitlerinin önemi büyüktür. Hem modaya uygun hem de kaliteli olanlarını seçmek de her zaman için önemlidir. Yılların tecrübesinin usta ellerde üretilmesini sağlayan Marjin Ayakkabı mükemmel işçilikle sizlerin yanındadır. Farklı tasarımlarla tarzınızı yansıtabilir aynı zamanda modayı da takip edebilirsiniz. İndirimli ve kampanyalı ürünlerden almak isteyenler internet sitesini ziyaret ederek hemen sipariş oluşturabilirler. Sipariş takibi, firmanın mağazaları konusundaki ayrıntılı bilgilere internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezlerini arayarak da soru ve sorunlarınız hakkında görüşme yapabilmeniz mümkündür.

Marjin Ayakkabı çağrı merkezi numarası 0541 653 41 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Marjin Ayakkabı Müşteri Hizmetleri Numarası

Marjin Ayakkabı ürün kataloğunda sayısız birçok çeşide rastlayabilirsiniz. Farklı renk ve numarada olan ayakkabılar ilkbahar-yaz ya da sonbahar-kış kreasyonlarına göre hazırlanarak sizlere sunulmuştur. Ayakkabı çeşitleri içinde; bot, çizme, babet, günlük ayakkabı, spor ayakkabı, abiye ayakkabı, topuklu ayakkabı, terlik modelleri bulunmaktadır. Çeşitler oldukça fazladır. Seçim aralığınızı daraltarak istediğiniz ürüne çabuk ulaşabilmeniz ve online sipariş oluşturabilmeniz mümkündür. Çanta çeşitleri arasında; omuz çantası, bel çantası, el çantası modellerine de rastlayacaksınız. Müşteri hizmetlerini arayarak daha ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. İstek ve dileklerinizi belirtebilirsiniz.

Marjin Ayakkabı müşteri hizmetleri numarası 0541 653 41 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Marjin Ayakkabı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kıyafetinizle uyum sağlayacak aksesuar çeşitleri de firmada bulunmaktadır. Bayanların hoşlandıkları kolye, yüzük, küpe, bileklik, bilezik, broş, halhal ya da takı setleri oldukça geniş ürün skalasında sizlere sunulmaktadır. Kararma yapmayan uzun ömürlü takılarla güzelliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Marjin Ayakkabı ürünleri arasında seçim yapmak isteyenler internet sitesi üzerinden online sipariş oluşturabilirler ya da en yakın mağazaya giderek alışveriş yapabilirler. Firmayla direkt bağlantı kuracağınız müşteri hizmetleri numarası da bulunmaktadır. 0541 653 41 11 (Whatsapp Destek Hattı 09:00-18:00) saatleri arasında görüşme yapmanız mümkündür. Ayrıca musterihizmetleri@marjin.com.tr adresine mail de gönderebilirsiniz.

Marjin Ayakkabı müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0541 653 41 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Marjin Ayakkabı Şikayet Hattı

Marjin Ayakkabı ürünlerinden ya da hizmetlerinden memnun olmayanlar şikayet oluşturabilir. İnternet sitesinde bulunan üyelik bilgilerinizi doldurarak şikayetçi olduğunuz konunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayabilir ya da mail ile şikayetinizi yazabilirsiniz. Firma müşteri memnuniyetine verdiği önemden dolayı bütün şikayetleri değerlendirmekte ve gidermektedir. Sosyal medya hesaplarınızdan firmayı takip etmeniz de mümkündür.

Marjin Ayakkabı şikayet hattı 0541 653 41 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Marjin Ayakkabı müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Marjin Ayakkabı şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Marjin Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0541 653 41 11

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Marjin Ayakkabı çağrı merkezi numarasına 0541 653 41 11 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Marjin Deri Ürünleri San.Tic.Ltd.Şti.
Adres : Veysel karani mah. gülhane cad. AE Blok No:7 Sancaktepe/İstanbul
E-Posta : musterihizmetleri@marjin.com.tr
Telefon : 0541 653 41 11

Arama Terimleri: Marjin Ayakkabı iletişim bilgileri, Marjin Ayakkabı telefon no, Marjin Ayakkabı irtibat tel, Marjin Ayakkabı canlı destek, Marjin Ayakkabı müşteri temsilcisi

Yorum Yap