Shipentegra Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Shipentegra Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Shipentegra çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Shipentegra müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Shipentegra şikayet hattına erişebilirsiniz. Shipentegra müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Shipentegra Çağrı Merkezi Numarası

Shipentegra firması kargolama konusunda belirli hizmetler veren bir kurumdur. Kurum özellikle E- Ticaret alanında satış yapan insanların işini çok kolaylaştırmaktadır. Böylelikle satıcılar hem zamandan hem de paradan tasarruf yapabiliyorlar. Kurumun verdiği lojistik hizmetleriyle yurt dışına en uygun yollarla kargo gönderimi yapma fırsatı sunuyor. Kargoların düzenli ve sağlam bir şekilde teslimatı konusunda özveriyle çalışmalarını sürdürüyor. Siz de firmanın bu tarz kargo avantajlarından yararlanmak ve firma hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmak istiyorsanız çağrı merkezini arayabilirsiniz. Kurumun çağrı merkezi numarası 0(850) 550 5859’dur. Bu telefon numarasını arayarak kurumun çağrı merkezine bağlanabilirsiniz.

Shipentegra çağrı merkezi numarası 0850 550 58 59 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Shipentegra Müşteri Hizmetleri Numarası

Verdiği lojistik hizmetleri sayesinde gümrük ve benzeri kargo sorunlarınıza kolaylıklar sunan kurum, kargo alanında müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler vermeye devam ediyor. Oluşturdukları fiyatlandırma konusu da sizi para konusunda daha tasarruflu bir hale sokuyor. Anlaşmalı kaliteli firmalarıyla çalışmalarına devam eden kurum, kargo alanında insanların sorunlarına çözümler üretmeye devam ediyor. Kurum hakkında daha detaylı bilgiler için kurumun resmi web sitesini ziyaret edebilir veya kurumun müşteri hizmetlerin arayabilirsiniz. Kurumun müşteri hizmetleri numarası 0(850) 550 5859’dur. Bu numarayı arayarak kurumun müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve kurumla ilgili detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Shipentegra müşteri hizmetleri numarası 0850 550 58 59 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Shipentegra Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kurumun müşteri hizmetlerini veya çağrı merkezini aradığınız zaman çok hızlı bir süre içerisinde direkt bağlantı kurabilir ve yetkili personellerle görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde firmaya ulaşabilir ve yapmak istediğiniz işlemler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Firmanın resmi  web sitesinde de firma hakkında detaylı bilgiler bulunabilmektedir. İlgili kişiler internet sitesine girerek firma hakkında incelemelerde bulunabilirler. Lojistik hizmetleri, kargolama paketleri ve benzeri kargolamayla ilgili her türden bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sintegra müşteri hizmetlerine direk bağlanma için Sintegra çağrı merkezi numarasını aramanız yeterli olmaktadır. Ardından ek bir işlem yapmadan müşteri temsilcisiyle direk olarak görüşebilirsiniz.

Shipentegra müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 550 58 59 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Shipentegra Şikayet Hattı

Kurumlar ilgili yaşadığınız herhangi bir problemi, yukarıda verilen numaraları arayarak bildirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi numarasını arayarak şikayet hattına bağlanabilir ve sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Direkt bağlantı kurarak şikayetlerinizi dile getirebilir ve sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz. Firma, kargo alanında getirdiği kolaylıklarla hizmetlerine devam ediyor. Detaylı bilgilere web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Shipentegra şikayet hattına ulaşabilmek için 0850 550 58 59 numaralı Shipentegra müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Ardından bağlanan müşteri temsilcisiyle firma hakkındaki istek, öneri ve şikayetlerinizi görüşebilirsiniz.

Shipentegra şikayet hattı 0850 550 58 59 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Shipentegra müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Shipentegra şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Shipentegra Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 550 58 59

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Shipentegra çağrı merkezi numarasına 0850 550 58 59 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Shipentegra
Adres : Oruçreis Mah. Tekstilkent A18 Blk DK:14 34235 Esenler – İstanbul
E-Posta : info@shipentegra.com  –  takip@shipentegra.com
Telefon : 0850 550 58 59

Arama Terimleri: Shipentegra iletişim bilgileri, Shipentegra telefon no, Shipentegra irtibat tel, Shipentegra canlı destek, Shipentegra müşteri temsilcisi, Shipentegra şikayet hattı, Shipentegra müşteri hizmetleri numarası, Shipentegra çağrı merkezi numarası, Shipentegra iletişim numarası, Shipentegra çağrı merkezi, Shipentegra müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap