Ayakkabı City Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ayakkabı City Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ayakkabı City çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ayakkabı City müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ayakkabı City şikayet hattına erişebilirsiniz. Ayakkabı City müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ayakkabı City Çağrı Merkezi Numarası

Sunmuş olduğu birinci sınıf marka ayakkabılarla ön plana çıkan Ayakkabı City’nin çağrı merkezi numarası 0 850 441 00 24 numaralarından oluşuyor. Bu numara üzerinden firmayla irtibata geçebilir, firmanın hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İlgili firma birçok orijinal markayı bünyesi altında barındırıyor. Kadın, erkek, çocuk, spor, aksesuar, çanta model ayakkabılar firmanın web sitesinde mevcut.

Firmanın web sitesine giriş yaparak dilediğiniz ayakkabıyı sepetinize ekleyerek onaylama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca firma sizlere kapıda ödeme hizmeti de sunuyor. Böylelikle ürünleriniz elinize ulaştıktan sonra ücreti ödeme ayrıcalığından faydalanmış olursunuz. Firmanın sattığı postal bot ürünlerine yoğun düzeyde ilgi gösteriliyor. Kış aylarının vazgeçilmez ürünü olarak postal botlar kaymaz özelliklere sahiptir. Böylelikle karlı günlerde yolda rahatlıkla yürüyebilmenize olanak tanır.

Kadın fantezi bot modelleri ise kadınların çekiciliğini ön plana çıkarak güzelliklerine değer katacaktır. Kadın kar botu ürünleri de şu günlerde piyasada en fazla rağbet gören ürünler arasında yer alıyor. NIKE başta olmak üzere H. DAVIDSON, MAMMAIA, GREYDER marka ürünlere firmanın web sitesinden ulaşabilirsiniz. Hem de bu ürünlerin hepsi orijinal ürünlerdir. Sigortalı hizmet kapsamında satış işlemleri gerçekleşir. Böylelikle herhangi bir problemle karşılaşılması durumunda firma sizlere ücretsiz değişim hizmeti fırsatını sunar. Aksesuar ve çanta alanında da sunmuş olduğu hizmetlerle firma ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor.

Ayakkabı City çağrı merkezi numarası 0850 441 0024 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ayakkabı City Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetleri destek birimiyle ön plana çıkan ilgili firma sizlere her alanda ayrıcalıklı bir hizmet deneyimi sunuyor. Sunulan hizmetlerin hepsi prensipli sınıf hizmetlerdir. Dünyanın en önde gelen markalarına ev sahipliği yapan ilgili marka sizlere üst düzey standartlarda hizmet deneyimi sunuyor. Sunulan ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak için siz de ilgili markayı tercih edebilirsiniz.

İlgili markanın ürünleri Avrupa kalite standartlarındadır. Firma fırsat ürünleri kapsamında sizlere birçok açıdan fırsat ürününü sunuyor. Kampanyalı ürünler kapsamında birçok ürünü indirimli olarak alabilirsiniz.  Günlük spor ayakkabısı başta olmak üzere koşu ayakkabısı, futbol ayakkabısı gibi ürünlerin imalatını ilgili firma gerçekleştiriyor. İlgili firma sizlere avantajlı ve profesyonel bir hizmet deneyimini sağlıyor. Firmanın müşteri hizmetleri numarası +90 850 441 00 24 şeklindedir.

Ayakkabı City müşteri hizmetleri numarası 0850 441 0024 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ayakkabı City Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaların iletişim gücü sunmuş oldukları iletişim hizmetlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmesine bağlıdır. İlgili firmanın iletişim hizmetleri son derece hızlıdır. Firmanın müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için +90 850 441 00 24 numaralarını tuşlamanız gerekiyor. Bu numarayı tuşlayarak firmayla doğrudan bağlantı kurabilirsiniz. Siparişlerinizin durumu, kargo süreci ve daha birçok konu hakkında direkt bağlanarak firmanın müşteri hizmetlerinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firmanın ayakkabı modelleri son moda trendlere son derece uyumludur. Böylelikle modaya uygun ve markalı bir ayakkabı deneyimini ilgili firma sayesinde deneyimleyebilirsiniz. Yüksek tabanlıklı ayakkabılarla sizlere konforlu bir hizmet sunan ilgili markanın ürünleri her yönden mükemmeldir.

Ayakkabı City müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 441 0024 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ayakkabı City Şikayet Hattı

Şikayet birimi hizmetleriyle ön plana çıkmayı başaran ilgili marka sizlere profesyonel bir hizmet sunuyor. Sunulan hizmetlerin hepsi A++ kalite standartlarındadır. Markanın özellikle kar botu ürünleri karda asla kaymaz ve su geçirmez. Bu sebepten ötürü oldukça fazla piyasada rağbet görüyor. Firmanın ürünlerinin hepsi fiyat performans ürünü olarak biliniyor. Son derece cüzi fiyat aralığında satışı gerçekleştirilen ürünlerin kaliteli paha biçilemezdir. Çanta, okul sırt çantası bavul gibi ürünlerin de firma satışını gerçekleştiriyor. Firma aynı zamanda müşterilerine gelişmiş bir şikayet hizmeti hattı oluşturmuş durumdadır. Firmanın şikayet hattına bağlanmak oldukça kolaydır. Yapmanız gereken tek işlem 0850 441 0024 numarasını tuşlamaktır.

Ayakkabı City şikayet hattı 0850 441 0024 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ayakkabı City müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ayakkabı City şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ayakkabı City Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 441 0024

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ayakkabı City çağrı merkezi numarasına 0850 441 0024 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : DEMİRLER AYAKKABI TEKS. İNŞ. PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Adres : Atatürk Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:12 Demirler İş Merkezi Kapı No:201 Merkez/ERZİNCAN
E-Posta : info@ayakkabicity.com.tr
Telefon : 0850 441 0024

Arama Terimleri: Ayakkabı City iletişim bilgileri, Ayakkabı City telefon no, Ayakkabı City irtibat tel, Ayakkabı City canlı destek, Ayakkabı City müşteri temsilcisi, Ayakkabı City şikayet hattı, Ayakkabı City müşteri hizmetleri numarası, Ayakkabı City çağrı merkezi numarası, Ayakkabı City iletişim numarası, Ayakkabı City çağrı merkezi, Ayakkabı City müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap