Odeabank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Odeabank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Odeabank açılış saati kaçta? Odeabank kapanış saati kaçta? Odeabank çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Odeabank Çalışma Saatleri

Türkiye’de ilk kez 2012 yılında anonim şirket olarak hayata geçirilmiş olan Odeabank, Bank Audi Sal tarafından yüzde yüz ortaklık ile kurulmuştur. İlk şubesini İstanbul Maslak’ta açmış olan Odeabank, bu yıllardan sonra giderek şube sayısını artırmaya gayret göstermiş ve ülkemizdeki tanınan bankalar arasına girmeyi başarmıştır. Ülkemizde son 30 yıl içerisinde geçim sıkıntısının yükseldiği görülmektedir. Farklı yollardan kazanç elde etmek isteyen kişiler, sürekli olarak ek iş arayışı ihtiyacı hissetmektedir. Ancak yine de yetmeyen kazançlar, son çare olarak borç almaya yönelik insanları teşvik etmiştir. Bahsedilen talepler doğrultusunda, ülkemiz resmi makamları tarafınca özel anlaşmalar yapan bankalar, akla gelebilecek olan çeşitli ihtiyaçlar için kredi vermektedir.

Krediler son 5 yıl içerisinde %4 ile %5 oranında görülmüş olsa da, son dönemlerdeki gayretler sayesinde bu oranlar %1 ile %2 oranına kadar düşmüştür. İnsanların ticaretlerine yardımcı olabilmek ve geçim sıkıntısını mümkün olduğunca atlatabilmeleri için kredi verme ayrıcalıkları tanıyan bankalar arasında bulunan Odeabank konut kredisi, taşıt kredisi, esnaf kredisi ve hatta bedelli kredisi gibi hizmetlerden faydalanabilmemiz adına düzenli çalışmalarına yer vermektedir.

Müşterisi olan ya da müşterisi olmak isteyen kişiler için Odeabank’ın sabah saat kaçta açıldığı, kaçta kapandığı ve resmi tatil günleri hakkında konular merak edilmekte ve sıkça bu sorular sorulmaktadır. Yaklaşık olarak 1600 küsur çalışan personeli ve 50’den fazla şubesi ile birlikte hizmet sağlayan Odeabank, hafta içi saat 09:00’da mesaiye başlamaktadır. Öğlen 12:30’a kadar açık olarak hizmetlerine devam eden banka, 12:30’da öğle arası vermektedir. 13:30’da yeniden aktif olarak müşterilerine hizmet sunan Odeabank’ın kapanış saati ise 17:00’dır. Türkiye’de çeşitli ortak ve şirketler aracılığı ile birlikte hizmet sağlamakta olan diğer bankalarda olduğu gibi Odeabank tarafınca da hafta sonu hizmet verilmemektedir. Cumartesi ve Pazar kapalı olan banka, bunun yanı sıra Ramazan ve Kurban bayramı gibi dini bayramlarda resmi tatildedir. Ayrıca milli bayramlarımız olan 30 Ağustos, 19 Mayıs ve 23 Nisan gibi bayramlarda da hizmet vermemektedir.

Odeabank Açılış Saati
09:00

Odeabank Kapanış Saati
17:00

Odeabank Çalışma Saatleri
09:00-12:30
13:30-17:00

Odeabank müşteri hizmetleri adlı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Odeabank açılış saati, Odeabank kapanış saati, Odeabank çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap