Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası Şikayet Hattı

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası Şikayet Hattı

İzmir’in ilk dijital hastane olması özelliğiyle gündeme gelmiştir. Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi 517 yatak kapasitesi ve 23 Bloktan oluşan, toplamda 70.192 m² alana kurulu bir yapıdadır. Ayrıca modern binasıyla, 21 Mayıs 2016 tarihinden itibaren tam teşekküllü olarak sağlık hizmeti vererek oldukça önemli mesafe katetmiştir. Fiziki şartlarının uygun olmaması sebebiyle kapatılan Karşıyaka ve Çiğli Hastaneleri böylelikle yeni hizmet binasına taşınarak bu alanda oldukça etkin rol oynamışlardır.

İçinde anne otelinin de bulunduğu hastane, bebek dostu sağlık kuruluşu durumundadır. Vermiş olduğu hizmeti ve kalite standartlarını yükseltmeye devam eden hastane oldukça beğenilmektedir. Anne oteli le beraber yoğun bakım ünitesinde tedavi gören bebeklerin, anne sütüyle beslenmelerini ve annelerin hastaneden başka bir yerde kalmaya gerek kalmadan bebekleri ile daha rahat vakit geçirebilmelerini amaçlayan hastane bu anlamda oldukça başarılı bir yol izlemiştir.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi gün geçtikçe büyümesine devam ederken hasta memnuniyetini oldukça önem veriyor. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi çağrı merkezi numarası ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Tıp alanında oldukça başarılı bir duruma gelen Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi her geçen gün kalitesini arttırarak hasta haklarına değer vermekte ve bilim ışığında ilerlemesine devam etmektedir. Durum böyle olunca geniş destek ağı ile en iyi şekilde kitlesine hitap eden Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi ilerleyen zamanlarda kendini daha fazla geliştirerek en iyi hizmetleri sunacaktır.

Hizmetlerinin arkasında duran Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi aynı zamanda da kendini sürekli geliştirmektedir.

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Toplumsal gereksinim çerçevesinde, yüksek kalite standartlarında, modern sağlık teknolojisini yönlendiren, etik ilkelere bağlı, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı sağlık hizmeti sunma misyonu ile hareket eden hastane bu alanda oldukça başarılıdır. Sağlık eğitimi ve hizmette uluslararası düzeyde referans kuruluş olma vizyonu ile hareket eden Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi her geçen gün kendini yenilemekte ve güçlendirmektedir.

Yüksek kalite standartlarında sağlık hizmeti sunmak amacı ile hareket etmektedir. Ayrıca toplumun sağlık sorunlarına yönelik çözümler üretmeyi hedeflemekte ve başarılı olmaktadır.

İnsan sağlığı ile ilişkili alanlarda sürekli genişleyen bilgi evrenine nitelikli katkılar sunacak bilimsel araştırmalar planlama, yürütme ve destekleme amacıyla çalışmaları devam eden Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi bu özellikleri ile oldukça beğenilmekte ve takdir edilmektedir.

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0212 414 30 00

Adres: İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Yerleşkesi Kocamustafapaşa Cd. No: 53 Cerrahpaşa 34098 Fatih / İSTANBUL

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi iletişim bilgileri, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi telefon no, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi irtibat tel, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi canlı destek,Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi hasta temsilcisi, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi  şikayet hattı, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi hasta hakları numarası, Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi çağrı merkezi numarası

Yorum Yap